Caponord 1200

Aprilia Caponord 1200_grey banner
 • Grigio Metallo
 • Bianco Glam
 • Rosso Formula
 • Nero Competition
ДОСТУПНА ТЕХНОЛОГІЯ

Спортивний досвід на службі технології

Використовуючи досвід, накопичений на змаганнях вищого рівня, з CAPONORD 1200 команда Aprilia робить технологію доступною для всіх. В базовій комплектації електронні системи, унікальні щодо простоти використання, ефективності і надійності, такі як: електронний акселератор Ride by Wire з різними режимами потужності, система контролю тяги Traction Control і двоканальна система ABS.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • Caponord 1200
  ДОСТУПНА ТЕХНОЛОГІЯ

  Aprilia революціонізує сегмент дорожніх ендуро, створюючи ідеальний мотоцикл для поїздок, розваг і для повсякденного життя. Новий Caponord 1200 використовує досвід Aprilia, придбаний на змаганнях найвищого рівня, що робить технологію доступною для всіх.

  Технологічний, гарно зроблений, насичений та вишуканий, Caponord 1200 може похвалитися базовою комплектацією, до якої входять унікальні за простотою використання, ефективності та надійності електронні системи, до яких відносяться електронний акселератор Ride by Wire з різними режимами потужності, система Traction Control, яка регулюється в роботі за трьома рівнями, а також двоканальна система ABS.

  Aprilia Caponord 1200
 • ДВИГУН V 90°
  ДВОЦИЛІНДРОВИЙ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ

  Двоциліндровий двигун, V- подібний з кутом розвалу 90°, встановлений на Aprilia Caponord 1200, що зазнав глибоких модифікацій, щоб краще адаптуватися до характеру мотоцикла, відрізняється дуже передовою технологією виготовлення і ретельним вивченням внутрішньої гідродинаміки, спрямованої на поліпшення згоряння, зменшення тертя, максимального підвищення продуктивності. Подача потужності є плавною, починаючи з низьких обертів, щоб підтримувати комфорт, а задоволення від водіння підвищується завдяки високому крутному моменту, що посилює невимушеність, знижуючи водночас витрату палива. Три режими потужності, між якими можна переключатися прямо на ходу, дозволяють мати мотоцикл з трьома дуже різними характерами, який здатний миттєво адаптуватися до будь-якої потреби під час їзди.

  SPORT: максимальна агресивність з миттєвою і прямою подачею потужності
  TOURING: м’яке дозування потужності підходить для повсякденної їзди і туризму
  RAIN: максимальний контроль і безпека в умовах неоптимального зчеплення з дорогою.

  Aprilia Caponord 1200 engine
 • Технологія
  one by one

  КЕРОВАНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ

  Рама має змішану конструкцію, виконану з трубчастого каркасу зі сталевих труб високої міцності, які з'єднуються парою пластин з відлитого під тиском алюмінію. Таке компонування дозволяє мати відмінну збалансованість ваг і оптимальні показники торсійної і поздовжньої жорсткості і підвищену керованість і стійкість. Новий задній підрамник забезпечує надзвичайну міцність, якщо ви подорожуєте при повному навантаженні, в той час як бічне розташування амортизатора, який з'єднує раму з алюмінієвим маятником, надає потрібне місце для випускних колекторів. На Caponord 1200 передбачено амортизатор, який регулюється вручну при попередньому натягу пружини і гідравлікою, і перевернуту вилку, яка повністю регулюється технологією one-by-one.

 • Система Ride by wire
  МАКСИМУМ ВИШУКАНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

  На Caponord 1200 рівень ефективності та надійності системи Ride by Wire досягає свого піку, дозволяючи управління без ривків на низьких обертах, високу готовність на середніх і зразковий ривок на високих обертах.

  Крім двоканальної системи ABS, контролю тяги (aTC), який регулюється за трьома режимами роботи, новий італійський максі-ендуро має багате повністю цифрове приладове оснащення, яке включає в себе тахометр, спідометр, загальний та два часткових одометри, датчик рівня палива і температури охолоджуючої рідини, індикатор обраного режиму потужності (S,T,R) і ввімкненої передачі, рівень регулювання системи aTC і рукоятки з підігрівом (доступні як опція).

 • Дизайн
  ВІДМІТНИЙ

  Типова індивідуальність італійського дизайну поєднується з витонченим корпусом і спортивністю, що створює виразні стилістичні особливості. Обтічник і вітрове скло регулюються по висоті і дозволяють досягати найкращого рівня аеродинаміки з високим захистом водія та пасажира від зустрічного повітря. Щоб гарантувати максимальний комфорт при використанні для туризму, додані захисні щитки для рук, а особливі профілі бічних панелей, розроблені так, щоб не бути громіздкими, але гарантуючими повний захист. Вертикальне і невимушене положення водія є результатом особливих ергономічних вивчень при пошуку домінуючої, але не стомлюючої пози під час довгих подорожей. Сідло прикрашене колоритними червоними строчками в гоночному стилі, а глушник регулюється по висоті, що дає ще більш спортивний і агресивний вид.