Aprilia, історія успіхів

Aprilia народилася разом з гонками і є справжнім спортивним стягом групи Piaggio.

Цифри успіхів

Маючи 294 Гран-прі, завойованих на Мотомондіале Aprilia утримує рекорд перемог серед західних конструкторів в історії найголовніших змагань з мотоспорту. До цього необхідно додати цілих 52 титули чемпіону світу: 38 у Мотомондіале (20 у класі 125 і 18 у класі 250), 5 у Супербайку (серед пілотів і конструкторів у 2010 р., серед пілотів і конструкторів у 2012 р., серед конструкторів у 2013 р.) і 9 у дисциплінах позашляхового спорту (7 у Supermoto і 2 у Trial).*

* даті оновлені в кінці сезону 2013 р

Історія

Aprilia, заснована у 1945 р., у 2004 році стала частиною групи Piaggio. Після реорганізації гоночного підрозділу компанії з італійського міста Ноале вона розширила горизонти спортивної діяльності: починаючи від повернення до змагань серед позашляховиків до дебюту у 2009 р., моделі Aprilia RSV4 у світовому World Superbike, успішному проекті, який приніс п’ять титулів чемпіону світу у період 2010-2013 роки, а сьогодні моделі Aprilia Racing і RSV4 є чемпіонами світу серед діючих конструкторів.

Модельний ряд

Сьогодні модельний ряд Aprilia є численним і охоплює різноманітніші типи технічних рішень, завжди маючи у якості дороговказної нитки передову технологію і спортивний дух: від двоциліндрової нейкед Shiver 750 до супермотарда Dorsoduro (пропонується у двох об’ємах двигунів 750 і 1200), від Mana 850, першого автоматичного мотоцикла у світі, до новітнього великого дорожнього ендуро Caponord 1200, від супернейкед Tuono V4 до сім’ї RSV4, яка пропонується у двох версіях R і Factory і прямо походить від мотоцикла, який є діючим чемпіоном світу у Супербайку (SBK).

Не менш авангардною є лінійка скутерів, флагман якої, Aprilia SRV850, є найпотужнішим скутером у світі, який коли-небудь вироблявся. Він оснащений пакетом електронних програм, серед яких трекшн-контрол і ABS.

Технологія і досвід

Насичений технічними рішеннями, позиченими з унікального гоночного досвіду, сьогодні модельний ряд Aprilia виділяється абсолютним технологічним лідерством. До бездоганної ходової, яка завжди була сильною стороною Aprilia, на сьогоднішній день додається передова технологія (двигун моделі RSV4 є єдиним спортивним V4 у світі, що входить до базової комплектації) і безперечна першість у розвитку електронних систем підтримки водіння.

У кожному мотоциклі Aprilia досвід, накопичений на трасах всього світу, передається повсякденному користувачу і направлений на збільшення продуктивності і безпеки.