Caponord 1200 Travel Pack

Aprilia Caponord1200 Travel Pack_grey banner
 • Grigio Metallo
 • Bianco Glam
 • Rosso Formula
 • Nero Competition
Aprilia Caponord1200 Travel Pack_dashboard
МОТОЦИКЛ, ЩО Є ІДЕАЛЬНИМ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Ідеальний баланс між комфортом та спортом

Зручний для водія і пасажира в сфері туризму, швидкий і розважальний за містом, Aprilia CAPONORD 1200 Travel Pack, оснащений центральною підніжкою і ємними кофрами в колір кузова, пропонує в базовій комплектації найбільш повну і складну систему електронного управління, розроблену для максимального комфорту, підвищення безпеки і задоволення в спорті.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • Caponord 1200 Travel Pack
  МОТОЦИКЛ, ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

  CAPONORD 1200 Travel Pack є найвищим виразом Aprilia з точки зору технології, розваги та комфорту, який досягає бажаної точки ідеального балансу між спортом і комфортом, настільки бажаного і затребуваного у сучасних мотоциклістів. Це ідеальний мотоцикл для подорожування, розваги і для повсякденного життя. . Швидкий і веселий за містом, завдяки робочим характеристикам щедрого двоциліндрового двигуна, і зручний для водія і пасажира при використанні для туризму, завдяки особливо вишуканій ергономіці та відмінному захисту від зустрічного повітря, Aprilia CAPONORD 1200 Travel Pack пропонує в базовій комплектації найбільш повну і складну систему електронного управління на ринку.

  Технології, розроблені для максимального комфорту, підвищення безпеки і задоволення в спорті, не позбавляючи водія емоційного контакту з машиною при водінні, при цьому всі системи дуже прості у використанні. Все це за дуже конкурентоспроможною ціною, яка стає навіть винятковою, коли ви розглядаєте якість базового оснащення, доповненого парою кофрів в колір кузова і центральною підніжкою.

  Aprilia Caponord1200 Travel Pack_grey
 • ДВИГУН V 90°
  ДВОЦИЛІНДРОВИЙ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ

  Двоциліндровий двигун Aprilia, з високим рівнем розроблення, щоб краще адаптувати його до характеру мотоцикла, відрізняється дуже передовою технологією виготовлення і ретельним вивченням внутрішньої гідродинаміки, спрямованої на поліпшення згоряння, зменшення тертя, максимального підвищення продуктивності. Подача потужності є плавною, починаючи з низьких обертів, щоб підтримувати комфорт, а задоволення від водіння підвищується завдяки високому крутному моменту, що посилює невимушеність, знижуючи водночас витрату палива. Три режими потужності, між якими можна переключатися прямо на ходу, дозволяють мати мотоцикл з трьома дуже різними характерами, який здатний миттєво адаптуватися до будь-якої потреби під час їзди.

  SPORT: максимальна агресивність з миттєвою і прямою подачею потужності
  TOURING: м’яке дозування потужності підходить для повсякденної їзди і туризму
  RAIN: максимальний контроль і безпека в умовах неоптимального зчеплення з дорогою.

  Aprilia Caponord1200 Travel Pack_engine
 • Відмінна збалансованість
  КЕРОВАНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ

  Рама має змішану конструкцію, виконану з трубчастого каркасу зі сталевих труб високої міцності, які з'єднуються парою пластин з відлитого під тиском алюмінію. Таке компонування дозволяє мати відмінну збалансованість ваг і оптимальні показники торсійної і поздовжньої жорсткості і підвищену керованість і стійкість. Новий задній підрамник забезпечує надзвичайну міцність, якщо ви подорожуєте при повному навантаженні, в той час як бічне розташування амортизатора, який з'єднує раму з алюмінієвим маятником, надає потрібне місце для випускних колекторів.
  CAPONORD 1200 Travel Pack включає в себе вилку і амортизатор, контрольовані електронікою через ексклюзивну систему динамічного демпфірування aDD (Aprilia Dynamic Damping).

  Aprilia Caponord1200 Travel Pack_grey
 • Система aDD
  МАКСИМУМ ВИШУКАНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

  До вже багатої стандартної комплектації Caponord 1200, у версії Travel Pack додається набір пофарбованих кофрів на 29 літри, центральна підніжка, система круїз-контроль aCC і новітня система напівактивних підвісок aDD із задньою повністю активною підвіскою (це перший мотоцикл, на якому це передбачено). Система aDD (Aprilia Dynamic Damping) є новітньою системою електронного контролю підвісок, яка розроблена Aprilia і підтримана чотирма патентами - еталон мотоспорту щодо технології, ефективності і надійності на всесвітньому рівні.

  Система aDD має дві принципові цілі: з однієї сторони максимізувати комфорт, а з іншої – підвищити керованість і безпечність мотоцикла.

  Система заміряє зусилля, передане автомобілю нерівностями асфальту і регулює в реальному часі калібрування гідравліки вилки і амортизатора, щоб завжди отримувати найкращу віддачу підвіски залежно від обраного стилю водіння, навантаження і відриву від асфальту. Для досягнення максимальної продуктивності в усьому частотному діапазоні роботи вилки і амортизатора, система ADD використовує запатентований алгоритм «MIX», який поєднує в собі принципи відомих алгоритмів Skyhook і амортизацію від прискорення (acceleration driven damping).

  Крім комфорту оптимізується керованість і підвищується безпека, завдяки новим стратегіям у розвитку програмного забезпечення, які напряму пов'язані з діями пілота. Система розпізнає фази водіння (прискорення, скидання газу, гальмування, постійна швидкість) і регулює базову настройку вилки і амортизатора, завдяки одному з останніх патентів, який дозволяє визначати конкретні криві калібрування гідравліки в діапазоні регулювання.

  ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ

  Aprilia Caponord1200 Travel Pack_grey technology
 • Дизайн
  ВІДМІТНИЙ

  Типова індивідуальність італійського дизайну поєднується з витонченим корпусом і спортивністю, що створює виразні стилістичні особливості. Щоб гарантувати максимальний комфорт при використанні для туризму додані захисні щитки для рук, а особливі профілі бічних панелей, розроблені так, щоб не бути занадто громіздкими, але гарантувати повний захист. Вертикальне і невимушене положення водія є результатом особливих ергономічних вивчень при пошуку домінуючої, але не стомлюючої пози під час довгих подорожей. Дизайн було задумано з початку із врахуванням кофрів як невід’ємної частини мотоцикла: це, разом з прийняттям вихлопної системи з низьким глушником, дозволило значно знизити габарити, сприяючи ідеальному розміщенню ніг пілота на мотоциклі. Набір кофрів в колір із кузовом не потребує подальших скоб або додаткових кріплень, залишаючи незмінною чистоту лінії мотоцикла, коли вони не встановлюються.

  Aprilia Caponord1200 Travel Pack_grey