Dorsoduro 1200 ABS ATC

Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC_white banner
 • Bianco Glam
 • Rosso Fluo
ПРОДВИНУТИЙ МАКСІ-МОТАРД

Чиста розвага

Мінімалістський і легкий, потужний, Dorsoduro 1200 є максі-мотардом, спеціально призначеним для емоційного і творчого водіння на дорозі, реальним генератором адреналіну. Отримайте ще більше контролю та безпеки у версії з системами ABS і aTC, не відволікаючись від задоволення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • Dorsoduro 1200 ABS-ATC
  ПРОДВИНУТИЙ МАКСІ-МОТАРД

  Dorsoduro 1200, більше ніж будь-який інший мотоцикл Aprilia, є байком для задоволення на всі 100%, максі-мотард спеціально призначений для емоційного і творчого водіння на дорозі, справжній генератор адреналіну. Мінімалістська, легка і потужна, остання версія Aprilia Dorsoduro 1200 навіть була поліпшена в ходовій частині, естетиці та електроніці, дозволяючи ще більший контроль і безпеку у версії, оснащеній системами ABS і aTC, які, завдяки ноу-хау від Aprilia посилюють задоволення. Стрункі форми, широке кермо, бездоганна обробка і комплектація преміум-класу роблять цей мотоцикл вибуховим коктейлем з кінських сил, спритності і точності водіння.

  Серцем Dorsoduro 1200 є двоциліндровий двигун Aprilia V2 з розвалом циліндрів 90° об’ємом 1200 см3, який може похвалитися передовими технічними рішеннями та вишуканістю механіки. Технічне оснащення Dorsoduro 1200 є першокласним: радіальні супорти Brembo, гідравлічне зчеплення, електронний дросель Ride by Wire з трьома режимами двигуна, приладна панель Matrix з бортовим комп'ютером . Всі ці елементи роблять цей проект Aprilia унікальним.

  Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC
 • Двигун V90 1200
  НАЙСУЧАСНІШИЙ ДВОЦИЛІНДРОВИЙ

  Це остання еволюція двигуна Superquadro (діаметр циліндра перевищує хід поршня), що підкреслює його спортивний темперамент. 1200-кубовий 130-сильний при 8700 обертах та з крутним моментом 115 Н•м при 7800 обертах двигун дозволяє знизити витрати палива і є більш чистим і плавним в роботі, завдяки подальшому вдосконаленню електронного управління двигуном.

  Не змінилася і легендарна надійність, яка завжди була його характеристикою. Система вприскування палива використовує інжектори з мікро-розпиленням, а ретельне вивчення внутрішньої флюідодінамики дозволило досягнути оптимального згоряння, в результаті чого було отримано не тільки дуже потужний, але й надзвичайно чистий двигун.

  Три режими потужності двигуна (Rain, Touring, Sport) були переглянуті і поліпшені. Вони дозволяють водієві мати мотоцикл з трьома дуже різними характерами, який здатний миттєво адаптуватися до будь-якої потреби під час їзди. Все, що повинен зробити водій, це вимкнути газ і вибрати режим для використання.

  RAIN: калібрована подача потужності з обмеженням максимальної потужності до 100 к.с., можна безпечно розважитися навіть в умовах поганого зчеплення з дорогою
     per divertirsi in sicurezza anche in condizioni scarsa aderenza
  TOURING: більш плавна реакція двигуна, але завжди «full power» (повна потужність)
  SPORT: подача потужності швидка, пряма і енергійна

  Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC_engine
 • Маневреність
  ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

  Ходова частина розроблена для абсолютного задоволення від водіння, але і вражає також динамічною рівновагою і екстремальною маневреністю в супроводі з точністю водіння і абсолютним відчуттям переднього колеса. Рама є модульного типу, виконана з сталевого каркасу, з’єднаного пластинами з штампованого алюмінію, і забезпечує точне відношення між жорсткістю елементів, забезпечуючи найкращі можливі ходові якості з надпотужним новим двигуном V90 1200. Також підрамник сидіння і маятник зроблені з алюмінієвого сплаву і надають ще більшої легкості мотоциклу. На останній версії Dorsoduro 1200 установлені суперлегкі колісні диски з подвійними спицями. Вага дисків є елементом фундаментальної важливості у динаміці машини завдяки гіроскопічному ефекту. Настройка підвісок (повністю регульовані) сприяє водінню в змішаному циклі, зменшуючи загальну висоту барицентру мотоцикла.
   
  Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC
 • Передова система ABS
  НАЙКРАЩЕ З ТЕХНОЛОГІЇ

  Найкращі досягнення технології, доступні на даний момент, застосовані на Dorsoduro 1200 – «фан-байку» дома Aprilia. Гальмівна система оснащена передніми і задніми супортами Brembo; труби в авіаційному металевому обплетенні забезпечують максимальну продуктивність навіть в умовах стресу; двоканальна система ABS, яку користувач може легко відключити з приладової панелі, на сухій поверхні дозволяє максимально експлуатувати доступну гальмівну потужність і зчеплення шин.

  Трекшн-контроль з 3 рівнями настройки параметрів, пов'язаний із сучасною суперпередовою системою ABS, дозволяє завжди використовувати найкращі характеристики темпераментного 1200-кубового двигуна з максимальною безпекою навіть на найпідступніших дорогах і в найскладніших ситуаціях.

  Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC engine
 • Дизайн
  АГРЕСИВНИЙ

  Спортивність і агресивність не залишають місця для дрібниць, які можуть перешкодити домогтися максимальної продуктивності і абсолютного задоволення від водіння.

  Паливний бак ємністю 15 літрів ідеально інтегрований в мінімалістський дизайн і граціозну лінію Dorsoduro 1200, радикального і акробатичного мотоцикла з новим рівнем обробки високого рівня. Захисні щитки для рук унікального дизайну і кронштейн номерного знака у відмінному стилі motard дозволяють аеродинамічний захист на найбільших швидкостях.

  При цьому сильна персональність стилю посилюється двокольоровим пофарбуванням рами, хвостом в колір з надбудовою, подвійною вихлопною трубою з чорною термостійкою перебіркою і переднім крилом, натхненним світом мотогонок.

   
  Aprilia Dorsoduro1200 ABS ATC