Dorsoduro 750

Aprilia Dorsoduro750 green banner
 • Verde Raptor
 • Bianco Glam
 • Nero Competition
DORSODURO 750

Мета: чисте задоволення

Dorsoduro 750 – це фан-байк з циліндрами середнього об’єму від Aprilia, якому судилося увійти в анали мотоциклетного спорту, як одному з небагатьох, мабуть єдиному, який поєднує в одному корпусі продуктивність спортивного байка з динамікою і маневреністю супермотарда. Насправді, Dorsoduro 750 – це плід переможного досвіду Aprilia, який було отримано, з однієї сторони, на чемпіонатах максимальних швидкостей, а з другої, на світових змаганнях супермотардів. Унікальний елітний мотоцикл народився з однією метою: запропонувати найбільш чисте задоволення від водіння.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ТОПОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Dorsoduro 750 може похвалитися рівнями продуктивності та обладнання абсолютної досконалості, які ставлять його в пряму конкуренцію з машинами з вищим об’ємом двигуна, у порівнянні з якими він демонструє безпрецедентну збалансованість щодо продуктивності і компонентів преміум-класу. Це ідеальний мотоцикл для тих, хто шукає максимального задоволення, але й легкості управління в щоденному використанні у місті і в парі.

  ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА V2 APRILIA
  Легкий, маневрений і потужний Dorsoduro 750 оснащений двигуном нового покоління, що включає найпередовіші технічні рішення в своєму класі. Компактний двоциліндровий Aprilia V-образний з кутом розвалу циліндрів 90°, з подвійним верхнім розподільним валом із змішаним приводом, ланцюговим або шестеренчастим, завдяки передовій системі електронного управління, здатний запропонувати найвищі робочі характеристики, що перевершують всіх суперників, з питомою потужністю цілих 122,6 к.с./літр і максимальним крутним моментом 82 Нм при лише 4500 об./хв. Максимальна досягнута потужність складає 92 к.с. при 8750 обертах, з особливою лінійною кривою розподілу, яка заводить двигун з крутного моменту, завжди доступного при всіх режимах оборотів двигуна.
   
 • СИСТЕМА ЕЛЕКТРОНІКИ ПЕРША В СВОЄМУ КЛАСІ
  Aprilia стала першим виробником мотоциклів, який повірив в можливості електронного дроселя Ride By Wire, застосувавши його вперше в історії на серійному мотоциклі в 2007 році. Досягнувши унікального рівня налаштування, надійності і складності, система Ride By Wire від Aprilia знайшла застосування на всій лінійці доступних мотоциклів: від простого і багатогранного Shiver 750 до непереможного RSV4. Також Dorsoduro 750 може похвалитися цією системою, яка дозволяє отримати численні вигоди: завжди лінійний розподіл потужності при будь-якому режимі, оптимальне стехіометричне відношення, яке знижує витрати палива і викиди забруднюючих речовин, крім того, що забезпечує більшу довговічність компонентів двигуна, а, отже, більшу надійність протягом часу. Блок управління останнього покоління керує всіма параметрами двигуна: інформація проходить через лінію CAN і досягає приладів, які працюють як термінал самодіагностики. Лінія CAN використовує лише два дроти для передачі всіх даних, що значно спрощує електричну систему і сприяє легкості мотоцикла.
   
  TRI-MAP: ТРИ ХАРАКТЕРИ ПІД РУКОЮ
  Ще одна перевага електронного управління, що дозволяє система Ride by Wire – це можливість мати різні режими живлення, які вибираються на кермі. У Dorsoduro 750 їх три, що відповідає трьом зовсім різним характерам:
  • SPORT: відповідь акселератора пряма і миттєва для більш емоційного водіння;
  • TOURING: відповідь акселератора більш повільна, ідеальна для міського руху;
  • RAIN: для неоптимальних умов дорожнього покриття і мокрого асфальту.
   
 • ТОЧНА ХОДОВА
  Достатньо проїхати кілька метрів в сідлі, щоб відчути себе невід’ємною частиною Aprilia Dorsoduro 750. Це заслуга відмінної збалансованості ходової, оптимального розподілу ваги і ретельного вивчення ергономіки на борту. Ходова частина гарно демонструє компетентність Aprilia у цій сфері: рама є конструкцією з сталевих труб, з’єднаних з бічними алюмінієвими пластинами (дуже широкими) за допомогою спеціальних високоміцних болтів. Результатом є жорстка і легка конструкція – найкраще рішення для експлуатації можливостей двигуна.
   
  Амортизатор знаходиться збоку і під ухилом. Це дає цінний простір для оптимального розташування вихлопних колекторів, не впливаючи на довжину мотоцикла і без термічних стресів для амортизатора. Задня вилка зроблена з алюмінію і розрахована за розміром для витримування асиметричних впливів, пов’язаних з бічною позицією амортизатора.
   
 • РЕГУЛЬОВАНІ ПІДВІСКИ НА ВСІ СМАКИ
  До досконалості ходової додається широка можливість регулювання підвісок, яка дозволяє знайти потрібну відповідь на кожний зовнішній вплив. Передня вилка с перевернутими штоками 43 мм з лапами з спеціального сплаву регулюється за попереднім натягом пружини і гідрогальмом на відскоку. Система укомплектована набором пластин керма з кованого алюмінію, верхні навіть анодовані. Бічний амортизатор спирається прямо на маятник за принципом консолі і регулюється за попереднім натягом пружини і при відскоку гідрогальма. Великий хід, на який вони здатні (обидві 160 мм), і відмінна плавність здатні допомогти пілотові при самому рішучому водінні.
   
  ГАЛЬМА: ТЕХНОЛОГІЯ RACING
  Найкращі гальмівні технології знайшли застосування на Aprilia Dorsoduro 750. Система переднього гальма з радіальними 4-поршневими супортами і дисками хвилястого профілю є найсучаснішою з тих, що доступні в даний момент для мотоцикла цього сегмента. Також задній диск 240 мм є хвилястого типу і зупиняється однопоршневим супортом. І в системі переднього, і в системі заднього гальма використовуються труби у металевому обплетенні, що походять з аеронавтики, які видаляють «ефект накопичення» звичайних труб, забезпечуючи постійну продуктивність при натисканні.
   
 • СТИЛЬ НА СЛУЖБІ ЗАДОВОЛЕННЯ
  Aprilia Dorsoduro 750 – це чиста технологія, що підкреслюється різкими лініями, які передають агресію. Мінімальна надбудова є рамкою картини, створеної технічними елементами, які самі є складовою частиною дизайну. Aprilia Dorsoduro 750 – це проект, який фокусується на пілота і його відчуття, це радикальний, акробатичний, спортивний мотоцикл, який не приймає нічого, що не працює на максимальне задоволення від водіння. Конструкція центральної частини, яка більш всього важлива для рухів пілота під час спортивного водіння, демонструє компактність розмірів мотоцикла. Aprilia Dorsoduro 750 – це стрункий і маневрений мотоцикл, який створює моментальний симбіоз з пілотом.
   
  БАГАТЕ ОСНАЩЕННЯ
  Dorsoduro 750 пропонує в базовій комплектації дійсно унікальні компоненти, такі як захисні накладки для рук, алюмінієве кермо із змінним перерізом, обидва важелі, регульовані на відстані від керма і зчеплення з гідравлічним управлінням на рукоятці. Приладова панель Matrix – це справжній бортовий комп’ютер, за допомогою якого пілот може спілкуватися з ним для показу всіх даних, що походять з лінії CAN на двигуні, включаючи функцію самодіагностики. Освітлення світлодіодами, біле в аналоговій зоні і червоне в цифровій, регулюється за трьома рівнями для забезпечення відмінної видимості у будь-яких умовах освітлення.