Dorsoduro 750 ABS

Aprilia Dorsoduro 750 abs red banner
 • Rosso Fluo
 • Bianco Opaco
 • Nero Diablo
DORSODURO 750 ABS

Щоб виділятися завжди

Розроблений в тісній співпраці з відділом гоночних мотоциклів Aprilia, Dorsoduro 750 ABS був реалізований шляхом прийняття в собі кращих рис спортивних мотоциклів і супермотардів, створивши квінтесенцію продуктивності, технології та розваги. Потужність, легкість і маневреність, але і спрямованість, реакційність і точність водіння - ось основні його характеристики. ABS Aprilia Dorsoduro виділяється комплектуючими, технічним оснащенням та обробкою абсолютного рівня, які сприяють унікальності цього проекту. Вся лінійка Dorsoduro 750, також як лінійка Shiver 750 і мотоцикл з автоматичною коробкою передач Mana 850 від Aprilia, також доступні в версії, пониженій до 35 кВт, відповідно до критеріїв нової категорії водіння A2.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ДВИГУН: ДВА УНІКАЛЬНІ ЦИЛІНДРИ
  Технічні характеристики двоциліндрового двигуна Aprilia 750 з кутом розвалу 90° ставлять його на вершину не тільки серед двигунів з таким же робочим об’ємом. Висока механічна вишуканість, але також найпередовіша електроніка з картами живлення, розробленими спеціально, щоб підкреслити палкий двигун ємністю 749,9 см3 (діаметр/хід - 92 x 56,4 мм). Завдяки застосованій електронній і механічній технології, двоциліндровий Aprilia розвиває 92 к.с. при 8750 обертів і максимальний крутний момент 82 Н•м при 4500 обертах – значення, що ставлять Dorsoduro в пряму конкуренцію до мотоциклів з більшим робочим об’ємом.

  ЕЛЕКТРОНІКА: ІТАЛІЙСЬКА ДОСКОНАЛІСТЬ
  Електронний дросель Ride By Wire дозволяє завжди отримувати правильний крутний момент як і під час більш плавної їзди, і у міському русі, і коли ви бажаєте отримати усе. Подача крутного моменту оптимізується в залежності від ввімкненої передачі, режиму двигуна, швидкості, з якою ви дієте на акселератор, температури довкілля і атмосферного тиску.

  TRI-MAP: ТРИ РЕЖИМИ ВІДРАЗУ
  Електронне управління дросельною заслінкою Ride by Wire дозволяє мати три карти живлення двигуна, які відповідають трьом різним характерам:
  Sport: реакція пряма і миттєва – для більш емоційної їзди;
  Touring: більш повільна реакція акселератора – ідеальна для міського руху;
  Rain: для умов неоптимального зчеплення з дорожнім покриттям і мокрого асфальту.

 • ПІДВІСКА: АБСОЛЮТНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
  Визначити оптимальні підвіски – це завжди коник проектувальників і групи з тестувань Aprilia. Передня вилка с перевернутими штоками 43 мм з лапами з спеціального сплаву регулюється за попереднім натягом пружини і гідрогальмом на відскоку. Бічний амортизатор спирається прямо на маятник за принципом консолі і регулюється за попереднім натягом пружини і при відскоку гідрогальма; хід передньої і задньої підвіски 160 мм, це теж згідно з філософією мотарда, для якого потрібні ефективні і контрольовані підвіски, але з довгим ходом. Обидві пластини керма ковані, верхня навіть анодована для підтвердження найвищого рівня обробки Dorsoduro.

  ГАЛЬМА: ТЕХНОЛОГІЯ RACING
  Система переднього гальма з радіальними 4-поршневими супортами і дисками хвилястого профілю є найсучаснішою з тих, що доступні в даний момент для мотоцикла цього сегмента. Плаваючи легкосплавні диски 320 мм з хвилястою поверхнею забезпечують менший гальмівний шлях і підкреслюють агресивність гальмування, завдяки кусючому вигляду у відповідності до загального стилю Dorsoduro 750 ABS. Також задній диск 240 мм є хвилястого типу і зупиняється однопоршневим супортом. І в системі переднього, і в системі заднього гальма використовуються труби у металевому оплетенні, що походять з аеронавтики, щоб гарантувати максимальну продуктивність навіть в моменти стресу. Сучасна двоканальна система ABS Continental підвищує рівень безпеки мотоцикла. Її калібрування дозволяє максимально експлуатувати спортивні якості Dorsoduro 750.

 • АБСОЛЮТНА ЗБАЛАНСОВАНІСТЬ
  Мотоцикли Aprilia завжди вважаються еталоном досконалості ходової частини. Dorsoduro 750 ABS не зраджує традиції, представляючи себе в якості найбільш ефективного та збалансованого мотоцикла в своєму сегменті: велика продуктивність, але й простота і інтуїтивність у першому наближенні. Він розроблений для роботи на межі в будь-якій ситуації водіння, дозволяючи пілотові повертати на короткому радіусі і виходити з поворотів на повному газу. Така «спритна» ходова, вивчена з упором на ергономіку, дозволяє Dorsoduro 750 ABS адаптуватися до будь-якого характеру пілота, а всім водіям експлуатувати на всі 100% і в будь-якій ситуації високі здібності мотоцикла, створеного для чистої розваги.

  РАМА ДЛЯ «МОНДІАЛЕ»

  У рамі використані всі знання, отримані компанією Aprilia на змаганнях, повністю спираючись на досвід, накопичений на змішаних структурах на SXV, двоциліндровому супермотарді, який успішно використовується на чемпіонаті світу Supermoto. Верхня частина рами з сталевих труб з’єднується з алюмінієвими бічними пластинами за допомогою спеціальних високоміцних болтів. Результатом є жорстка і легка конструкція, яка робить мотоцикл струнким і витонченим, разом з рішеннями, розробленими для створення поздовжнього компактного двигуна. Розміри алюмінієвого маятника такі, щоб підтримувати асиметричні навантаження, викликані боковим розміщенням амортизатора. Це останнє рішення дозволяє залишити необхідне місце для вихлопних колекторів заднього циліндра, забезпечуючи водночас максимальну теплоізоляцію і максимальну легкість регулювання підвіски.

   

 • СТИЛЬ НА СЛУЖБІ ЗАДОВОЛЕННЯ
  Aprilia Dorsoduro 750 ABS це проект, який фокусується на пілоті, це стрункий і рухливий мотоцикл, де кожен елемент призначений для досягнення максимального задоволення від водіння. Надбудови зведені до необхідного мінімуму, дизайн центральної частини демонструє компактність габаритів мотоцикла, тоді як хвіст, компактний і звивистий, має подвійну вихлопну трубу заради правильного розподілу ваги. Захисні накладки для рук, взяті від Supermoto Aprilia SXV, обтічного стилю, і ефективно захищають важелі від випадкових контактів.