Mana 850 GT ABS

Aprilia Mana 850GT ABS black banner
 • Nero Competition
MANA 850 GT ABS

Майбутнє вже зараз

Aprilia Mana 850 GT – це самий еклектичний мотоцикл на ринку. Інтелектуальний, інноваційний, зручний, поєднує в собі задоволення від водіння високопродуктивним мотоциклом з практичністю скутера. Про те, як поєднати дві душі, думає інноваційна коробка передач «Sportgear», яка трансформує Mana в мотоцикл з семиступінчастою механічною коробкою передач або з автоматичною, пропонуючи вибір трьох різних типів режиму: Touring, Sport і Rain (спорт, туризм, дощ).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • MANA 850 GT: НЕ БОЇТЬСЯ ПОРІВНЯНЬ

  Mana 850 GT є унікальним на ринку мотоциклом принаймні з 5 причин:

  1) Ефективна гальмівна система унікальна в категорії; переднє гальмо з дисками 320 мм і радіальними супортами;
  2) 2-канальна система ABS Continental останнього покоління (в базовій комплектації), яка збільшує безпеку на будь-якому дорожньому покритті.
  3) Коробка передач з функцією Autodrive для водіння без жодного стресу навіть у запрудженому міському русі;
  4) Вибухове прискорення для моторного, реактивного і швидкого мотоцикла, щоб вийти з будь-якої надзвичайної ситуації;
  5) Режим Rain (дощ) полегшує тягу на поверхнях з поганим зчепленням.

 • СПОРТИВНА ХОДОВА ПО-ІТАЛІЙСЬКІ
  L’Aprilia MANA 850 GT дозволяє невимушене і надійне водіння на будь-якому дорожньому покритті. Рама з сталевих труб достатнього перерізу з'єднується з монолітним алюмінієвим маятником, який напряму контролює амортизатор, регульований за попереднім натягом пружини і відбоєм. Регулятором попереднього натягу пружини є ручка, винесена назовні. Вона відмінна для швидкого і точного регулювання в залежності від потреб водіння і навантаження мотоцикла. Передня вилка з перевернутими штоками 43 мм надає велику плавність і оптимізоване калібрування у випадку адаптування до нового розподілу ваги, і також забезпечує відповідну підтримку при спортивному водінні. ЇЇ хід 120 мм дозволяє долати будь-які маршрути.

  ПРОДУМАНИЙ І ЗРУЧНИЙ.
  Мотоцикл Aprilia Mana GT, як і найпопулярніші скутери, може похвалитися містким відсіком для речей, але на відміну від цих останніх, цей відсік не під сідлом, а в тому місці, яке на звичайних мотоциклах займає паливний бак. Практичний і освітлений відсік дозволяє зручно помістити цілий шолом. Все це стало можливим, перемістивши паливний бак під сідло, знизивши таким чином барицентр, що підвищило маневреність мотоцикла.

 • ВСЮДИ ВІЛЬГОТНО.
  Модель Mana GT є синтезом ідеального мотоцикла, здатного адаптуватися до кожної потреби водіння і дорожніх обставин. В місті він, як у себе вдома, завдяки автоматичній коробці передач і відсіку зберігання шолома, на позаміських дорогах демонструє щедрість двоциліндрового 76-сильного двигуна, якість ходової, виконаної тими, хто може похвалитися 51 титулом чемпіону світу і аеродинамічним захистом обтічних деталей.

  ЩЕ ТОЙ ХАРАКТЕР, НАВІТЬ ТРИ!
  Досить простого натискання на кнопку керма, і пілот може перейти від режиму послідовного перемикання (сім швидкостей, що керуються з керма або педаллю) до режиму «autodrive». Але не тільки. Залежно від бажань чи потреб водіння, він може вибрати віддачу двигуна від ручки газу більш миттєву або плавну, аж до режиму Rain (дощ), з плавним розподілом потужності, який приходить на допомогу у випадках, коли дорожнє покриття має недостатнє зчеплення.