MXV 4.5

Aprilia MXV 4-5 banner
 • Rosso Off
MXV 4.5

Одна мета - перемогти

MXV – це мотоцикл, який несе філософію позашляховика Aprilia в суперконкурентний світ мотокросу. Двоциліндровий двигун, неймовірна компактність, еталонна продуктивність – це Aprilia MXV 450, мотоцикл, народжений для гонок і перемог. Конструкція унікальна, фундаментальна, неповторна – напружені і рішучі лінії передають відчуття легкості і якості збірки. Кожен компонент, кожна технічна деталь була обрана з однією метою: максимально збільшити продуктивність на трасах мотокросу. З цієї причини MXV – це не RXV, позбавлена фар і тримача номерного знака, але мотоцикл, задуманий і створений спеціально для мотокросу. Безкомпромісний, в якому технології та ноу-хау від Aprilia для бездоріжжя досягли своєї вершини.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ДВИГУН: НЕЗРІВНЯННИЙ V2
  Дивовижний двигун 45,2 є пульсуючим серцем MXV 450, який завдяки надзвичайно раціональному розміщенню допоміжних компонентів є одним з найбільш компактних двоциліндрових V-подібних двигунів в світі. Верхній розподільний моновал з чотирма титановими клапанами на циліндр дозволив отримати найкращий компроміс між компактністю, легкістю і продуктивністю. Легкість, підвищена за рахунок використання таких матеріалів, як титан для вихлопної системи, алюміній з кремнієм для картера і магній для кришок.
  Два варіанти для синхронізації відповідають найвищим вимогам водіння щодо подачі потужності: режим «Big Bang», сильна сторона якого – це керованість, і режим регулярних спалахів, відомий як «Screamer», забезпечує максимальну продуктивність двигуна, що робить його більш відповідним для досвідченого райдера.
  Складна електронна система управління двигуном вводить ряд нововведень. Вприскування палива Dell'Orto з дросельними заслінками 38 мм управляється програмованим блоком управління, який може керувати двома різними режимами живлення: карта «full power» (повна потужність) для використання в умовах гарного зчеплення з дорогою і карта «soft» (плавний), щоб мати більш плавний розподіл потужності в складних умовах.
   
  МАКСИМАЛЬНА ЛЕГКІСТЬ
  Шасі слідує філософії Aprilia для позашляховиків, навіть якщо вона має конкретні вимоги для мотокросів. Це конструкція, що складається з передньої періметральної частини із сталевих труб, до якої кріпляться алюмінієві бічні пластини, які охоплюють двигун. Вона була розроблена паралельно з V2, який діючи в якості несучого елемента і сприяючи загальній жорсткості конструкції, є невід'ємною частиною шасі. Особливу увагу було приділено розподілу ваги, концентруючи її якомога більше в центрі і роблячи мотоцикл надзвичайно маневреним в будь-яких умовах. З цією метою повітряний фільтр розташований в висунутому положенні, в той час як паливний бак ємністю 7,4 л продовжується до амортизатора.
  Зниження ваги, ключовий елемент для кросового мотоцикла, був в центрі проектування кожної деталі, від гальмівного диску до рами. Маятник був вивчений, щоб бути наскільки можливо легким і гнучким, з кронштейнами, виготовленими за допомогою процесу гідроформінгу. Перевернута вилка Marzocchi має налаштування, специфічні для мотокросу, і пропонує всі можливі регулювання для того, щоб кожен пілот міг персоналізувати настройку мотоцикла. Багато уваги було приділено також бічним габаритам (видалення виступів) з метою поліпшення ергономіки мотоцикла.