RS 125

Aprilia RS125 nero banner
 • Nero Aprilia
 • Bianco Glam
RS 125

Переможна традиція

Aprilia завжди була безперечним лідером в сегменті суперспортивних мотоциклів 125 см3, категорії, для якої компанія з Ноале застосовувала сміливі концепції і рішення і проклала шлях технологічного розвитку для всіх конкурентів. За традицією Aprilia, найбільш складні технології, отримані з досвіду, накопиченого на трасі чемпіонатів GP, вводяться в серійне виробництво. Це також відноситься і до RS 125, мотоцикла, здатного протягом багатьох років бути справжньою віхою серед спортивних восьмушок. Ринок продовжує нагороджувати Aprilia цифрами продаж, які ставлять її на вершину серед найважливіших європейських країн: ще й сьогодні це найбажаніший мотоцикл для гонщиків, які змагаються в італійському чемпіонаті Sport Production.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
  Одноциліндровий двотактний Aprilia / Rotax, яким оснащений RS 125, не потребує представлення. З роками він заслужив на полі бою славу непереможного двигуна за свої показники на трасі і надійність на шосе. Мотоцикл, який може похвалитися найсучаснішим рівнем технічних рішень для двотактних двигунів.
  Пластинчаста аспірація в картері, рідинне охолодження, балансувальний вал і автоматичний змішувач – ось деякі з відмінних особливостей. Протягом років цей двигун постійно оновлювався і вдосконалювався, щоб відповідати екологічним вимогам без шкоди для продуктивності. Каталізатор на вихлопі і акуратне регулювання паливної суміші дозволяє одноциліндровому двигуну Aprilia отримувати сертифікацію Євро 3, підтверджуючи правильність дозування, яке залишається еталонним для цього робочого об’єму.
   
  ВЕСЬ ДОСВІД APRILIA
  Рама справжня перлина технології та точний зразок для всіх конкурентів. Зроблена на базі успішного досвіду, накопиченого Aprilia в категорії 125 GP, вона створена з балок з алюмінієвого сплаву з схрещеними ребрами посилення. Дуже легка конструкція може забезпечити високу жорсткість при крученні і відрізняється передовим дизайном.
  Маятник коробчастого профілю з алюмінієвого сплаву забезпечує високий рівень жорсткості при крученні серед серійних 125-кубових мотоциклів. Конструкція з диференційованих важелів дозволяє проходження вихлопної труби з профілем, оптимальним для отримання найкращої продуктивності двигуна, дозволяючи можливість більшого ухилу на повороті.

   
 • ДИЗАЙН СПРАВЖНЬОГО ПЕРЕМОЖЦЯ
  Екстер’єр, гострий і звужений, надає Aprilia RS 125 дуже професійний і гоночний вигляд. Лінії стилю, як у всіх продуктів Aprilia, є результатом ретельного розвитку аеродинаміки.
  Результат всебічних випробувань в аеродинамічній трубі, обтічність Aprilia RS 125 забезпечує пілоту підвищений захист і мінімальний опір повітря, тим самим збільшуючи максимальну швидкість.
  Передня блок-фара з подвійними галогенними лампами останнього покоління надає мотоциклу додатковий штрих агресії, а також дозволяє чудове освітлення в умовах нічного водіння, підвищуючи безпеку.
  Конструкція колісних дисків з перехресними спицями додає спортивність, легкість, але також надійність і безпеку.

  ОСНАЩЕННЯ ФЛАГМАНУ СВОГО КЛАСУ
  Обладнання Aprilia RS 125 є дуже цінним. На компактній і легкій передній панелі передбачений аналоговий спідометр і багатофункціональний цифровий дисплей з бортовим комп’ютером. Тахометр, спідометр, термометр з охолоджувальною рідиною і ексклюзивний хронометр для треку дозволяють повний приладовий контроль за мотоциклом. Бортовий комп'ютер зроблений з можливістю інтерфейсу з пристроєм фотофінішу при використанні на трасі.

 • ПЕРЕДОВІ ПІДВІСКИ
  Підвіски відіграють важливу роль з точки зору продуктивності, але і безпеки і комфорту. Aprilia RS 125 має перевернуту гідравлічну вилку, оптимізовану для забезпечення високої продуктивності на трасі і в той же час максимально можливого задоволення від водіння при використанні на шосе.
  Гідравлічний амортизатор, регульований за попереднім натягом пружини, використовує поступову систему важелів, розроблену на основі досвіду, накопиченого в класі 125 GP на Мотомондіале, що дає відмінне зчеплення і високий рівень комфорту навіть на поганих дорогах.

  ГАЛЬМА ГОНОЧНОГО ПОХОДЖЕННЯ
  Aprilia RS 125 має в базовій комплектації найкращі компоненти. Гальмівна система є абсолютним еталоном, розробленим з метою максимальної віддачі при спортивному водінні. Передній радіальний супорт з чотирма протилежними поршнями на даний момент є максимумом, якого можна бажати з точки зору ефективності і віддачі. Крім диска діаметром 320 мм, система оснащена радіальним насосом і обплетеними шлангами для дуже точного і потужного гальмування. Задній диск діаметром 220 мм з шлангом в металевому обплетенні забезпечує точну збалансованість для найкращого гальмування.