RS4 125

Aprilia RS4 125 black banner
 • Nero Opaco
 • Giallo Sunny
RS4 125

Довга і завидна кар'єра

Починаючи з 1993 року до сьогоднішнього дня, було вироблено понад 100 000 мотоциклів 2-тактної версії Aprilia RS4 125, які продавалися в більш ніж 30 країнах по всьому світу. Саме в наймолодших і «найгарячіших» категоріях на Мотомондіале Aprilia затвердила себе як справжня «школа чемпіонів». На версіях Aprilia 250 і 125 серії RS (RS, RSV, RSW і RSA) змагалися і досягли перших великих перемог такі пілоти, як Бьяджі, Россі, Меландрі, Стоунер, Лоренцо і Сімончеллі. Накопичені знання і отриманий технічний досвід Aprilia завжди використовувала в серійному виробництві – як в технічному, так і в естетичному аспекті, сумлінно копіюючи образ мотоциклів, на яких досягли успіху самі великі чемпіони сучасного мотоциклетного спорту.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • СЕСТРА-БЛИЗНЮК RSV4
  RS4 125 народилася як молодша сестра моделі RSV4, супербайка, який прийняв естафету від непереможних бойових машин, створених відділом гонок компанії Aprilia, які домінували в класах 125 і 250 на Мотомондіале. Сьогодні, як і раніше, Aprilia продовжує вигравати на трасах по всьому світу, не в класі мотоциклів 2T, але насамперед у супербайку, категорії, яка представляє собою найвищий вираз мотоциклів, що походять від видатної серії.

  Тому новий Aprilia RS4 125 неминуче повинен був народитися з 4-тактним двигуном,таким як RSV4 і з «пакетом» гоночної технології, якої не було у конкурентів, як наприклад: інноваційна система швидкого перемикання швидкостей Aprilia Quick Shift, складне технічне рішення, напряму взяте від старшої сестри RSV4 APRC.

  Недосвідчене око могло б легко прийняти новий Aprilia RS4 125 Replica за феноменальний RSV4 Factory, короля Супербайка. Спільна потрійна фара, елемент, характерний для всіх спортивних продуктів Aprilia, гоночна графіка, відкрита рама, а також компактний хвіст, справжній витвір мистецтва дизайну, в який гармонічно вписується світлодіодний задній ліхтар. Захоплюючою є також вихлопна система, натхненна гонками і повністю інтегрована в нижню частину обтічника.

 • РАМА, ЯКА РОДИЛАСЯ НА ГОНОЧНІЙ ТРАСІ І СТАЛА ДОРОСЛОЮ НА ШОСЕ
  Рама, безсумнівно, є окрасою проекту RS4: зроблена на основі виключного досвіду Aprilia, отриманого на чемпіонатах світу WSBK і в класах 125 і 250 на Moto GP. В ній використані балки з литого під тиском алюмінієвого сплаву з перехресними ребрами посилення. Дуже легка конструкція може забезпечити високу жорсткість при крученні і відрізняється передовим дизайном.
   
  ГАЛЬМА І ПІДВІСКИ ФЛАГМАНА КЛАСУ
  Високий рівень як передньої підвіски, яка складається з міцної перевернутої вилки 41 мм з чорними анодованими чохлами і ходом 110 мм, так і задньої, де діє моноамортизатор, безпосередньо закріплений на асиметричному маятнику. Гальма: спереду сталевий диск діаметром 300 мм з 4-поршневим радіальним супортом, позаду диск 220 мм з однопоршневим супортом. Легкосплавні 17-дюймові колеса з шістьма подвійними спицями приймають шини 100/80 переднє і 130/70 заднє.?
  ДВИГУН: 125 СМ3 ВІД V4 APRILIA
  Aprilia RS4 125 приводиться в дію новим моноциліндровим 125-кубовим, 4-тактним, 4-клапанним двигуном, оснащеним електронним вприскуванням і рідинним охолодженням. Передова система розподілу з подвійним верхнім розподільним валом (DOHC) забезпечує максимальну потужність, передбачену для такого об’єму. Плавна і лінійна подача живлення відповідає найсуворішим екологічним вимогам.
   
   
 • ТЕХНОЛОГІЧНИЙ І НАЙСУЧАСНИЙ
  Ще одним елементом, спільним з RSV4, є футуристична передня багатофункціональна аналогово-цифрова панель з дисплеєм LCD, яка дає всю інформацію про функціонування двоколісного засобу і його кілометраж. Ще одна тонкість, що пропонує Aprilia RS4 125, стосується сідла для пасажира. Трансформація з двомісного в одномісний відбувається без складного монтажу із відкручуванням гвинтів, а лише за допомогою кнопки швидкого зчеплення/відчеплення, яка дозволяє замінити за одну мить сідло пасажира на обтічник хвоста (доступний як аксесуар). Крім того, під сідлом розташований практичний відділ для речей, самий місткий в категорії.

  СИСТЕМА APRILIA QUICK SHIFT: І ВИ ВЖЕ ПІЛОТ!
  Вперше на моделі 125 Aprilia пропонує інноваційну систему швидкого перемикання передач «Aprilia Quick Shift» - технічне рішення, напряму запозичене з досвіду Aprilia, отриманого на мондіале супербайків. Принцип роботи схожий, хоча й частково спрощений, з RSV4: також на RS4 система керує перериванням крутного моменту для зміни передачі в залежності від ввімкненої передачі, ступеню відкриття дросельної заслінки і оборотів двигуна. Перевага цієї системи – яка пропонується як аксесуар – в тому, що пілот може легко підвищувати передачу, не використовуючи зчеплення, що робить перемикання легшим і швидшим.