RS4 125 Replica

 • Replica Sbk
RS4 125 REPLICA

Більш ніж успіх. Міф.

Після успіхів, досягнутих за двадцять років як на комерційному, так і спортивному рівні з RS 125 з 2-тактним двигуном (з 1993 року до сьогоднішнього дня вироблено більш ніж 100 000 одиниць, проданих в більш ніж 30 країнах по всьому світу), Aprilia представила в 2011 році свій перший 125-кубовий 4-тактний мотоцикл – прямий наслідник RSV4, багаторазового чемпіона світу по Супербайку. RS4 125 за короткий час став найулюбленішим і бажаним спортивним мотоциклом молодих людей, які відразу ж оцінили продуктивність, безпеку і ходові якості чистого райдера, поставлені на службу щоденних пересувань.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • СЕСТРА-БЛИЗНЮК RSV4

  Aprilia RS4 125 Replica є еволюцією до максимального рівня технологічної вишуканості концепту спортивного мотоцикла, призначеного для молоді, зберігши – як за фірмовими кольорами, так і солідними формами – зовнішній вигляд суперспортивного Aprilia RSV4 в його версії Superbike. Ретельні аеродинамічні дослідження дозволили скоротити до мінімуму площі поверхонь без збитку для безпеки, залишаючи відкритими раму і двигун, які складають ключові елементи дизайну. Потрійна передня фара стала ключовим елементом всіх спортивних продуктів Aprilia, в той час як компактний хвіст є справжнім витвором мистецтва дизайну, гармонійно вписуючись в нього заднім ліхтарем з світлодіодом, який дає відмінну видимість навіть вночі. На RS4 125 Replica залишається незмінною деталь, яка зробила цю модель знаменитою: явно натхненна мотогонками вихлопна труба, повністю інтегрована в нижню частину обтічника.

  Дуже спортивний обтічник виділяється срібним кольором, а передні бічні профілі, прикрашені кольорами італійського прапора, з гордістю підкреслюють походження бренду. Пасажирське сидіння можна замінити на одномісний чохол в колір кузова, елемент спортивності, натхненний одномісними переможцями Гран-прі.

 • На додаток до RS4 125 Aprilia пропонує версію ще більш стильну і вишукану – RS4 125 Replica. Назва нагадує про успіхи Aprilia в гонках: 52 світових титули і сотні завойованих титулів чемпіонатів світу, цифри, які зробили Aprilia за кілька десятиліть в історії Італії та Європи найбільш переможним на Мотомондіале із 294 виграними Гран-прі, висунувши на вищі щаблі п'єдесталу пошани таких гонщиків як Бьяджі, Россі, Капіроссі, Меландрі, Стоунер, Лоренцо.
   
  ХОДОВА ВІД SBK 125
  Ходова частина є вершиною технології і застосованих матеріалів. Вона виконана на базі видатного досвіду, отриманого на змаганнях: для рами використані дві бічні балки з алюмінієвого сплаву, вилиті під тиском, з перехресними ребрами жорсткості. Це дуже легка конструкція, здатна забезпечити високу торсійну жорсткість. Передня підвіска складається з вилки з перевернутими штоками 41 мм і чорних анодованих чохлів, тоді як моноамортизатор, спирається прямо на асиметричну задню вилку.

   

 • ДВИГУН RS4: 125 СМ3 ВІД V4 APRILIA
  Aprilia RS4 125 Replica приводиться в дію від нового 125-кубового одноциліндрового, 4-тактного, 4-клапанного двигуна, оснащеного електронним уприскуванням палива і рідинним охолодженням Передова система розподілу з подвійним верхнім розподільним валом (DOHC) забезпечує максимальну потужність, передбачену для такого об’єму. Плавна і лінійна подача живлення відповідає найсуворішим екологічним вимогам.

  НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ТРЕКУ
  На технічному рівні виділяється своєю відмінною гальмівною системою, що складається з переднього диска 300 мм, який працює в унісон з радіальним 4-поршневим супортом, тоді як розмір заднього диска - 218 мм. Для підвищення виняткових ходових якостей RS4 125 Replica були відібрані шини явно спортивного характеру. Шини надіті на 17-дюймові диски з шістьма спицями, а їх розміри залишаються незмінними (100/80 передня і 130/70 задня).