RS4 50

Aprilia RS4 50 nero banner
 • Nero Opaco
 • Giallo Sunny

Перший справжній мотоцикл в житті

Aprilia RS4 50 створена для мотоциклістів, які роблять перші кроки, для тих, хто у віртуальному світі соціальних мереж прагнуть отримати справжні емоції від мотоцикла, знання механіки і задоволення від водіння.
Для них, Aprilia створила RS4 50, справжній мотоцикл, розроблений з тією ж ретельністю і професіоналізмом, як для мотоциклів більшого об’єму. Тому що перший мотоцикл є найбільш важливим з усіх, і Aprilia знає про це.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • ГОНОЧНА РЕПЛІКА З 50 СМ3
  Маленька Aprilia RS4 50, як і старша сестра об’ємом 125 см3, отримала – як за фірмовим стилем, так і серйозністю форм – зовнішній вигляд суперспортивної Aprilia RSV4 Factory, починаючи з її дуже спортивної обтічності. Спільним є потрійна передня фара, елемент, характерний для всіх спортивних продуктів Aprilia, гоночна графіка, відкрита рама і навіть компактний хвіст, справжній шедевр дизайну, в який гармонічно вписується задня світлодіодна фара. Захоплює також вихлопна система, натхненна гонками і повністю інтегрована в нижню частину обтічника.
   
  ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
  RS50 також оснащена багатофункціональною аналогово-цифровою передньою панеллю, взятою від RSV4, з аналоговим спідометром і світлодіодним екраном для всієї іншої інформації – від тахометра до параметрів її маленького, але енергійного двигуна об’ємом 50 см3.
   
  МІСЦЕ ДЛЯ КОЖНОЇ РЕЧІ
  Екстремальна вишуканість, що характеризує RS4, стосується сідла для пасажира. Трансформація з двомісного у одномісний мотоцикл відбувається без складного викручування гвинтів, тільки за допомогою кнопки швидкого зчеплення/відчеплення, яка дозволяє замінити місце пасажира на чохол хвоста (доступний як аксесуар). Під сідлом є практичний відсік для речей, самий місткий в своєї категорії.
   
 • ДВИГУН 50 2T: МАЛЕНЬКИЙ БЕШКЕТНИК
  Одноциліндровий 50-кубовий двигун, розроблений Aprilia для RS4 50, - це двотактний двигун з рідинним охолодженням з впуском через пластинчастий клапан. Змащення відбувається через роздільне змішування об'ємною помпою з регульованою подачею. Коробка передач шестиступінчаста і дозволяє найкраще використовувати здібності двигуна на найвищому рівні у своєму класі – маленький бешкетник готов до будь-яких викликів.
  РАМА ВІД МОНДІАЛЕ
  Рама, безсумнівно, є окрасою проекту RS4: зроблена на основі виключного досвіду Aprilia, отриманого на чемпіонатах світу WSBK і в класах 125 і 250 на Moto GP. В ній використані балки з литого під тиском алюмінієвого сплаву з перехресними ребрами посилення. Дуже легка конструкція може забезпечити високу жорсткість при крученні і відрізняється передовим дизайном.
   
  ГАЛЬМА І ПІДВИСКИ НА ВИЩОМУ РІВНІ
  Безпеки ніколи не буває занадто багато, і саме тому гальмівна система RS4 50 розроблена з розрахунком, значно більшим, ніж для мотоцикла 50 см3. Спереду гальмо з диском 300 мм, який працює в унісон з 4-поршневим радіальним супортом, а позаду диск 220 мм. Для того, щоб підкреслити ексклюзивні характеристики водіння RS4 125 були вибрані спортивні за розміром і відбитком шини: 100/80 передня і 130/70 задня.