RS4 50 Replica

 • Replica Sbk
RS4 50 REPLICA

Для маленьких майбутніх чемпіонів

Aprilia RS4 50 Replica призначена для самих молодих байкерів, тих, хто втомився паркувати мотоцикл в гаражі поруч з мотоциклом батька або старшого брата, хто намагається упізнавати мотоцикл за шумом вихлопу, залишається приклеєним до телевізора, щоб дивитися до останньої секунди поєдинки великих чемпіонів мотоциклетного спорту. Для них першим справжнім мотоциклом може бути тільки Aprilia, самий гоночний з усіх об’ємом 50 см3 - RS4 50 Replica.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • ГОНОЧНА РЕПЛІКА З 50 СМ3
  Маленька Aprilia RS4 50 Replica, як і старша сестра об’ємом 125 см3, отримала – як за фірмовим стилем, так і серйозністю форм – зовнішній вигляд суперспортивної Aprilia RSV4 Factory, починаючи з її дуже спортивної обтічності. Як і старші сестри, RS4 50 Replica має сильний гоночний вигляд, передні бокові профілі прикрашені квітами італійського прапора і наклейками від технічних спонсорів. Знімний чохол перетворює її з двомісної в одномісну, схожу на справжній гоночний болід.

  ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
  RS50 Replica також оснащена багатофункціональною аналогово-цифровою передньою панеллю, взятою від RSV4, з аналоговим спідометром і світлодіодним екраном для всієї іншої інформації – від тахометра до параметрів її маленького, але енергійного двигуна об’ємом 50 см3.

  МІСЦЕ ДЛЯ КОЖНОЇ РЕЧІ
  Екстремальна вишуканість, що характеризує RS4 Replica, стосується сідла для пасажира. Трансформація з двомісного у одномісний мотоцикл відбувається без складного викручування гвинтів, тільки за допомогою кнопки швидкого зчеплення/відчеплення, яка дозволяє замінити місце пасажира на чохол хвоста (доступний як аксесуар). Під сідлом є практичний відсік для речей, самий місткий в своєї категорії.

 • ДВИГУН 50 2T: МАЛЕНЬКИЙ БЕШКЕТНИК
  Одноциліндровий 50-кубовий двигун, розроблений Aprilia для RS4 50, - це двотактний двигун з рідинним охолодженням з впуском через пластинчастий клапан. Змащення відбувається через роздільне змішування об'ємною помпою з регульованою подачею. Коробка передач шестиступінчаста і дозволяє найкраще використовувати здібності двигуна на найвищому рівні у своєму класі, маленький бешкетник готов до будь-яких викликів.
   
  РАМА ВІД МОНДІАЛЕ
  Рама, безсумнівно, є окрасою проекту RS4: зроблена на основі виключного досвіду Aprilia, отриманого на чемпіонатах світу WSBK і в класах 125 і 250 на Moto GP. В ній використані балки з литого під тиском алюмінієвого сплаву з перехресними ребрами посилення. Дуже легка конструкція може забезпечити високу жорсткість при крученні і відрізняється передовим дизайном.
   
  ГАЛЬМА І ПІДВИСКИ НА ВИЩОМУ РІВНІ
  На високому рівні як передня підвіска, яка складається з міцної перевернутої вилки 41 мм з чорними анодованими чохлами і ходом 110 мм, так і задня, де діє моноамортизатор, безпосередньо закріплений на асиметричному маятнику. Також потужна гальмівна система у RS4 50 Replica є спільною з її 125-кубовою сестрою: спереду сталевий диск діаметром 300 мм з 4-поршневим радіальним супортом, позаду диск 220 мм з однопоршневим супортом. Легкосплавні 17-дюймові колеса з шістьма подвійними спицями приймають шини 100/80 переднє і 130/70 заднє.