RSV4 Factory ABS

Aprilia RSV4 Factory 2014 banner
 • Nero Absolute
ПЕРЕМАГАЮЧА ІДЕНТИЧНІСТЬ

Максимальний вираз технологічності, застосованої для суперспортивного мотоцикла

Aprilia RSV4 Factory з моменту її створення є точкою відліку для категорії суперспортивних мотоциклів. Модель змогла розвиватися щороку, не втрачаючи надзвичайної динамічної рівноваги, яка дозволила їй виграти п'ять світових титулів з шосейно-кільцевих мотоперегонів WSBK.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • RSV4 Factory ABS
  ПЕРЕМАГАЮЧА ІДЕНТИЧНІСТЬ

  Aprilia RSV4 Factory з моменту її створення є точкою відліку для категорії суперспортивних мотоциклів. Модель змогла розвиватися щороку, не втрачаючи надзвичайної динамічної рівноваги, яка дозволила їй виграти цілих п'ять світових титулів з шосейно-кільцевих мотоперегонів WSBK та перемогти в 2012 році на всіх конкурсах спортивних мотоциклів свого класу, організованих найавторитетнішими журналами світу.

  Aprilia RSV4 Factory ABS – це нова ступінь розвитку династії мотоциклів-переможців. Метою було довести до абсолюту те, що вже вважалося максимумом на попередній версії, закріплюючи технологічний рекорд, визнаний фактами. Збільшилась продуктивність, але й більш високим став рівень безпеки.

  Aprilia RSV4 Factory ABS стає не тільки більш потужним, але і більш ергономічним, стабільним та ефективним при гальмуванні. І навіть безпечнішим на треку і на шосе, завдяки встановленню виняткової нової гальмівної системи, оснащеної передовою системою ABS MultiMap, яку можна регулювати на ходу і відключати.

 • V4 з кутом розвалу 65°
  УНІКАЛЬНИЙ ДВИГУН

  Перший 4-циліндровий V-подібний високопродуктивний в світі двигун, самий революційний і потужний, що коли-небудь виробляла Aprilia, він став унікальним і незрівнянним, завдяки «тотальній» електроніці, рекордній легкості і екстремальній компактності, які продовжують удосконалюватися. Двигун був оновлений і вдосконалений з особливим акцентом на зниження внутрішнього тертя і вентиляції картера. Новою є також вихлопна система, перероблена, щоб забезпечити максимальну продуктивність в поєднанні з вишуканим електронним управлінням Максимальна потужність двигуна 65 ° V4 досягає 184 к.с., а крутний момент тепер доходить до 117 Нм. Три різні паливні карти (Track, Sport і Road) були адаптовані до нових характеристик потужності і крутного моменту двигуна V4 для того, щоб отримати ще більш насичену подачу при будь-якому режимі обертів.

  Aprilia RSV4 Factory 2013 engine
 • Рама супербайка
  СТІЙКІСТЬ І ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ

  За вже усталеною традицією Aprilia, в алюмінієвій рамі моделі RSV4 використовується опір і гнучкість литих і штампованих елементів, з'єднаних між собою на зварюванні, і дозволяє конструкції демонструвати нові рекорди збалансованості і ефективної динаміки.

  Були оптимізовані показники торсійної та поздовжньої жорсткості для забезпечення максимального контролю за водінням. Таким чином, Aprilia RSV4 – це не тільки мотоцикл з вражаючими ходовими показниками, її сильною стороною є легкість користування цими ходовими якостями для будь-кого. Також в маятнику застосована таж сама конструкційна технологія рами, яка пропонує збалансованість між поздовжньою жорсткістю та торсійною жорсткістю, забезпечуючи відмінне зчеплення мотоцикла з дорогою. До комплектації Factory, як завжди, входять повністю регульовані підвіски Ohlins, дуже легкі диски з кованого алюмінію, численні деталі з коштовної вуглецевої сталі та інші з найлегшого магнію.

  Можливості регулювання нескінченні: RSV4 Factory є єдиним мотоциклом, у якому в стандартній комплектації передбачене регулювання нахилу рульового стакана (через змінні втулки), висоти задньої осі, шворня маятника і положення двигуна на рамі. Саме так, як у кращих гоночних мотоциклів.

  Aprilia RSV4 Factory ABS пропонує в базовій комплектації також унікальну систему переднього гальма з особливими вишуканими моноблочними радіальними супортами Brembo M430 і новим радіальним насосом на кермі. Супорт заднього гальма було замінено на новий і більш ефективний, удосконаливши координацію з новим переднім гальмом.

 • aPRC
  НОВИЙ РУБІЖ ТЕХНОЛОГІЇ

  Система L’aPRC (Aprilia Performance Ride Control) в базовій комплектації – це відомий новий пакет систем управління, запозичений у переможної технології на чемпіонаті світу в класі Superbike, самий повний і вишуканий серед тих, що зараз є на ринку. Система aPRC включає:

  • aTC: Aprilia Traction Control – контроль тяги, що налаштовується на різні типи шин і регулюється на ходу, не перекриваючи газ, за 8 рівнями, завдяки практичному джойстику на лівій половині керма;

  • aWC: Aprilia Wheelie Control – система контролю підняття на задньому колесі (wheelie – вілі-контроль), регульована за трьома рівнями;

  • aLC: Aprilia Launch Control – система допомоги на старті, виключно для використання на треку, також регулюється за трьома рівнями;

  • aQS: Aprilia Quick Shift, або електронна коробка передач, для найшвидшого перемикання передач, не відключаючи газ і не використовуючи зчеплення. На Aprilia RSV4 Factory ABS система aPRC зазнала подальшого розвитку: зараз вона ще краще поєднана з делікатним електронним дроселем Ride by Wire з трьома картами живлення потужного двигуна V4 для адаптування до особливих вимог любителів їзди по шосе і пілотів-професіоналів на треку. Робота системи є більш рівною, гарантуючи посилену підтримку на гострих кутах на високій швидкості, не шкодячи зчепленню при виході з повільних поворотів. На додаток до системи aPRC другого покоління, новий RSV4 має у стандартній комплектації високорозвинену ABS Multimap, антиблокувальну систему, вивчену і розроблену, щоб забезпечити не тільки максимальну безпеку на шосе, але і кращу продуктивність на треку.

   

  Scopri di più!

 • Суперспортивний
  ЕРГОНОМІКА І ПРОДУКТИВНІСТЬ

  Aprilia RSV4 є водночас новим та наступним поколінням суперспортивних мотоциклів. Виходячи з базової концепції, дизайн мотоцикла не має нічого зайвого в деталях кузову, зводячи до строго необхідного для аеродинамічної ефективності. Приголомшлива краса технічних деталей розкриває компактність, мислиму ще до недавнього тільки для менших об’ємів або для прототипів у стилі Gran Premio. Найсучасніша технологія для двигуна і ходової разом з надзвичайною практичністю роблять його ідеальним компаньйоном для будь-якого водія, який хоче підвищити межі свого водіння з легкістю і неповторним відчуттям машини.

  Найбільш очевидна естетична модифікація у RSV4 Factory ABS стосується нового паливного бака, який було модифіковано не тільки для того, щоб дати місце для встановлення блока управління системи ABS, але також, щоб збільшити запас ходу та покращити ергономіку водія. Загальна ємність складає від 17 до 18,5 літрів, тоді як бічні панелі надають форми, що посилюють відчуття водія при гальмуванні та на поворотах. Рішення напряму позичене у Aprilia RSV4, що беруть участь в чемпіонаті світу Superbike.