RSV4 R ABS

Aprilia RSV4 R ABS 2014 red
 • Rosso Formula
 • Nero Competition Opaco
НАРОДЖЕНИЙ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ

Неперевершений щодо чіткості дизайну і застосованих технологій

Модель RSV4 R ABS розроблювалась для 4-цилінрового двигуна з розвалом циліндрів 65°, якого ще не бачили в базовій комплектації спортивного мотоцикла, з рамою спадкоємницею династії, яка завоювала 18 титулів і 143 гран-прі в класі 250 GP, посиленої електронними системами, застосованими для управління двигуном і динамікою мотоцикла.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • RSV4 R ABS
  ПЕРЕМАГАЮЧА ІДЕНТИЧНІСТЬ

  Модель RSV4 R ABS розроблювалась для 4-цилінрового двигуна з розвалом циліндрів 65°, якого ще не бачили в базовій комплектації спортивного мотоцикла, з рамою спадкоємницею династії, яка завоювала 18 титулів і 143 гран-прі в класі 250 GP, посиленої найпередовішими електронними системами, застосованими для управління двигуном і динамікою мотоцикла.

  Справжнє покликання Aprilia, яке зробило її першою компанією, що почала встановлювати в базовій комплектації систему Ride By Wire, електронний дросель, який дозволяє експлуатувати по максимуму двигун, знижуючи витрати палива і викиди та класичні недоліки управління газом, такі як ривки при відкритті/закритті, додаючи, крім того, можливість мати різні типи подачі палива за допомогою численних карт, що є в оснащенні. Aprilia – це єдина мотоциклетна компанія, яка запатентувала систему aPRC, найпередовішу платформу управління динамікою, все ще унікальну щодо ексклюзивних функцій самоналагодження і контролю підняття на заднє колесо.

   
 • V4 з кутом розвалу 65°
  УНІКАЛЬНЙ ДВИГУН

  Перший 4-циліндровий V-подібний високопродуктивний в світі двигун, самий революційний і потужний, що коли-небудь виробляла Aprilia, він став унікальним і незрівнянним, завдяки «тотальній» електроніці, рекордній легкості і екстремальній компактності, які продовжують удосконалюватися. Двигун був оновлений і вдосконалений з особливим акцентом на зниження внутрішнього тертя і вентиляції картера. Новою є також вихлопна система, перероблена, щоб забезпечити максимальну продуктивність в поєднанні з вишуканим електронним управлінням Максимальна потужність двигуна 65 ° V4 досягає 184 к.с., а крутний момент тепер доходить до 117 Нм. Три різні паливні карти (Track, Sport і Road) були адаптовані до нових характеристик потужності і крутного моменту двигуна V4 для того, щоб отримати ще більш насичену подачу при будь-якому режимі обертів.
   
  Aprilia RSV4 R ABS engine
 • Рама супербайка
  СТІЙКІСТЬ І ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ

  Більша частина ходової у моделі Aprilia RSV4 R ABS така ж, як у її сестрички RSV4 Factory ABS. За вже усталеною традицією Aprilia, в алюмінієвій рамі моделі RSV4 використовується опір і гнучкість литих і штампованих елементів, з'єднаних між собою на зварюванні, і дозволяє конструкції демонструвати нові рекорди збалансованості і ефективної динаміки.

  Торсійна та поздовжня жорсткість були оптимізовані для забезпечення максимального контролю за водінням. Таким чином, Aprilia RSV4 – це не тільки мотоцикл з вражаючими ходовими показниками, її сильною стороною є легкість користування цими ходовими якостями для будь-кого. Крім того, в маятнику застосована таж сама конструкційна технологія рами, яка пропонує збалансованість між торсійною та поздовжньою жорсткістю, забезпечуючи відмінне зчеплення мотоцикла з дорогою.

  Оснащення R передбачає передню вилку і моноамортизатор Sachs з повним регулюванням. Aprilia RSV4 R ABS пропонує в базовій комплектації також унікальну систему переднього гальма з особливими вишуканими моноблочними радіальними супортами Brembo M430 і новим радіальним насосом на кермі. Супорт заднього гальма було замінено на новий і більш ефективний, удосконаливши координацію з новим переднім гальмом.

  Aprilia RSV4 R ABS black
 • aPRC
  НОВИЙ РУБІЖ ТЕХНОЛОГІЇ

  Такий самий неперевершений пакет електронних систем управління, як у RSV4 Factory ABS, залишився незмінним також у версії R ABS. Система L’aPRC (Aprilia Performance Ride Control) в базовій комплектації – це відомий новий пакет систем управління, запозичений у переможної технології чемпіонату світу в класі Superbike, самий повний і вишуканий серед тих, що зараз є на ринку. Система aPRC включає:

  • aTC: Aprilia Traction Control – контроль тяги, що налаштовується на різні типи шин і регулюється на ходу, не перекриваючи газ, за 8 рівнями, завдяки практичному джойстику на лівій половині керма;

  • aWC: Aprilia Wheelie Control – система контролю підняття на задньому колесі (віллі-контроль), регульована за трьома рівнями;

  • aLC: Aprilia Launch Control – система допомоги на старті, виключно для використання на треку, також регулюється за трьома рівнями;

  • aQS: Aprilia Quick Shift, або електронна коробка передач, для найшвидшого перемикання передач, не відключаючи газ і не використовуючи зчеплення.

  На Aprilia RSV4 Factory ABS система aPRC зазнала подальшого розвитку: зараз вона ще краще поєднана з делікатним електронним дроселем Ride by Wire з трьома картами живлення потужного двигуна V4 для адаптування до особливих вимог любителів їзди по шосе і пілотів-професіоналів на треку. Робота системи є більш рівною, гарантуючи посилену підтримку на гострих кутах на високій швидкості, не шкодячи зчепленню при виході з повільних поворотів.

  На додаток до системи aPRC другого покоління, новий RSV4 має у стандартній комплектації високорозвинену ABS Multimap, антиблокувальну систему, вивчену і розроблену, щоб забезпечити не тільки максимальну безпеку на шосе, але і найкращу продуктивність на треку.

   

  scopri di più!

 • Суперспортивний
  ЕРГОНОМІКА І ПРОДУКТИВНІСТЬ

  Aprilia RSV4 є водночас новим та наступним поколінням суперспортивних мотоциклів. Виходячи з базової концепції, дизайн мотоцикла не має нічого зайвого в деталях кузову, зводячи до строго необхідного для аеродинамічної ефективності. Приголомшлива краса технічних деталей розкриває компактність, мислиму ще до недавнього тільки для менших об’ємів або для прототипів у стилі Gran Premio. Найсучасніша технологія для двигуна і ходової разом з надзвичайною практичністю роблять його ідеальним компаньйоном для будь-якого водія, який хоче підвищити межі свого водіння з легкістю і неповторним відчуттям машини.

  Також RSV4 R ABS має новий паливний бак, який було модифіковано не тільки для того, щоб дати місце для встановлення блока управління системи ABS, але також, щоб збільшити запас ходу та покращити ергономіку водія. Загальна ємність складає від 17 до 18,5 літрів, тоді як бічні панелі надають форми, що посилюють відчуття водія при гальмуванні та на поворотах. Рішення напряму позичене у Aprilia RSV4, що беруть участь в чемпіонаті світу Superbike.