RX 50

 • Racing White
RX 50

Прославлене потомство

Весь величезний багаж досвіду, який накопила Aprilia з екстрим-проектом двоциліндрового RXV, не міг бути самоціллю, і, насправді, був використаний для реалізації інших сімейств мотоциклів для бездоріжжя і супермотардів різного об’єму. RX50 – це мотоцикл створений для того, щоб увійти в світ ендуро Aprilia, модель, яка в змозі запропонувати багато цікавих ідей з технології, зібраних в дуже переконливій конструкції. Ідеальний мотоцикл для молодих людей, які хочуть попробувати себе на бездоріжжі і в той же час вільно роз'їжджати по місту.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • НАРОДЖЕНИЙ ВІД ГОНОК
  Нова періметральна рама утворює прямий зв'язок між рульовою колонкою і штирем задньої вилки, так само, як вимагають останні тенденції позашляховика. Вона виготовлена з високоміцної сталі, щоб краще поглинати відскоки при водінні на бездоріжжі. Синтез міцності і легкості, який добре поєднується з характеристиками RX 50. Підвіски є справжньою сильною стороною цього мотоцикла. Потужна гідравлічна передня вилка Marzocchi має штоки діаметром 40 мм і хід 195 мм - більш ніж достатньо, щоб амортизувати будь-які удари від грунту. Маятник з високоміцної сталі діє на гідравлічний амортизатор. Значний хід (180 мм) навіть у задньої підвіски, який робить RX 50 мотоциклом, готовим до всього.
   
  ГАЛЬМА І КОЛЕСА З ЗАПАСОМ
  Вражаюча передня гальмівна система гарантує швидке і безпечне зупинення. Розмір вентильованого сталевого диску 260 мм, а плаваючий супорт має два поршні. Також і задня гальмівна система на найвищому рівні, завдяки диску з нержавіючої сталі діаметром 180 мм і потужному супорту з двома протилежними поршнями. Не менш важливі колеса, ще один відмітний елемент маленького позашляховика Aprilia. Колісний диск з алюмінію надає більшу легкість і стійкість до будь-якого впливу. На RX передній диск 21-дюймовий, а задній – 18-дюймовий, як на гоночних мотоциклах.
   
  ПЕРЕДОВИЙ ДВИГУН
  Для такої вишуканої ходової міг підійти тільки двигун останнього покоління. Одноциліндровий 2-тактний з рідинним охолодженням відрізняється впускним пластинчатим клапаном. Завдяки використанню останніх доступних технологій, цей двигун здатний до найвищих показників продуктивності для категорії з вагою, обмеженою лише до 15 кг. Змащення відбувається окремою сумішшю за допомогою об'ємного насоса з регульованою подачею. Пуск здійснюється «ножним стартером» - педаллю. Крім того, шестиступінчаста коробка передач дозволяє максимально експлуатувати продуктивність двигуна.
   
   
   

   

 • МАЛЕНЬКИЙ ТІЛЬКИ ЗА КУБАТУРОЮ
  Aprilia RX 50 є справжнім мотоциклом, незважаючи на невеликий робочий об’єм. Це ендуро, який почуває себе як дома і при їзді від дому до школи, і на найважчих шляхах на бездоріжжі. Конструкція говорить сама за себе: саме кутасті лінії і чисті зрізи вже зробили RXV справжнім знаком в світі позашляховиків. RX 50 також, як це сталося з старшими сестрами, призначена бути законодавцем мод серед невеликих позашляховиків об’ємом 50 см3.

  НАЙВАЖЛИВІШІ ОСОБЛИВОСТІ
  До всього описаного додаються фундаментальні особливості, які самі по собі могли б бути достатніми, щоб кваліфікувати мотоцикл більшого об’єму. Ультра-компактні цифрові прилади мають інноваційний дизайн і пропонують кілька функцій, щоб тримати все під контролем, в той час як вихлопна труба виконана з неіржавіючої сталі.
  Майже плоске сідло зручне для рухів водія під час спортивної їзди. Паливний бак має ємність 7 літрів, а враховуючи низьку споживану потужність 50 см3, Aprilia RX 50 гарантує автономність для будь-якого використання.