RXV 4.5

Aprilia RXV 4-5 white banner
 • Bianco Off
RXV 4.5

Народжений, щоб перемагати

Лінійка RXV складається з моделі 4.5 і моделі 5.5. Різниця тільки в робочому об’ємі зроблена не тільки для того, щоб відповідати різним категоріям на змаганнях з ендуро, але також щоб запропонувати різні відчуття від водіння. В обох випадках моделі RXV є синтезом досвіду гоночного відділу Aprilia, отриманого на чемпіонаті світу з ендуро в боротьбі на найвищому рівні.
RXV 4.5 народилася з однією метою вигравати на професійних і любительських змаганнях з ендуро і для цього виставляє на показ незнайомі конкурентам елементи технології, які роблять її унікальною і неповторною.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • RXV – це дійсно мотоцикл, якій відрізняється у всьому. Навіть в дизайні, який, як на всіх Aprilia, є максимально вишуканим. Aprilia ввела новий стиль для світу позашляховиків, стиль унікальний, неповторний, але у той же час сприяючий максимальній продуктивності, яка повинна бути у гоночного мотоцикла. Напружені і рішучі лінії передають відчуття легкості і якості збірки. Технічне оснащення RXV 4,5 є настільки складним і добре виконаним, що становиться фундаментальним елементом стилю. Достатньо подивитись на двигун V2, конструкцію рами із сталі і алюмінію і рельєфний маятник. Дизайн несе з собою оригінальні рішення. Фіксовані напрямні, наприклад, дозволяють нахиляти паливний бак для легкості доступу до картриджа фільтра.

  ГОТОВИЙ ДО ГОНОК
  Базова комплектація Aprilia RXV 4.5 є першокласною: цифрова приладова панель є надлегкою і компактною, здатною забезпечити всю інформацію, необхідну для пілота; кермо Magura з алюмінію з регульованим перетином без траверси для оптимальної гнучкості і контролю; світлодіодний задній ліхтар має високу яскравість; кришка бака масляного фільтра алюмінієва; електрична система отримана з досвіду гонок.

 • НАДІЙНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ
  Технологія не означає тільки продуктивність, але і надійність. Двигун 45.2 досягає нових висот також і в цьому напрямку, демонструючи зразок доступності в механічній частині до елементів першої необхідності (свічки запалювання, масляні фільтри, повітряний фільтр). Неменша увага була також приділена зменшенню ваги з встановленням нового рекорду для двигуна з даною архітектурою та оснащеного електричним стартером. Нарешті, для досягнення такого результату широко використовувалися надлегкі матеріали: центральні секції картера вироблені з алюмінієво-кремнієвого сплаву, все кришки зроблені з магнію, клапани з титану, і значно полегшені також всі шестеренчасті передачі.

  НЕЗВИЧАЙНЕ СТАНОВИТЬСЯ СЕРІЙНИМ
  Лінійка RXV є єдиною, для якої був застосований двоциліндровий V-подібний двигун. Двигун V2 45.2 – це продукт вищого рівню, який продемонстрував на полях змагань виключні показники продуктивності і повну надійність. З самого початку проектування, його еволюція шла рука об руку з розвитком шасі, щоб отримати набір з абсолютно неперевершених робочих показників. Кут розвалу між циліндрами 77° є результатом незліченних експериментів, які мали метою не тільки максимальну продуктивність, але й особливо сприятливу динаміку вібрацій, що дозволило інженерам відмовитися від балансувального вала, отримавши швидкість вібрації значно нижчу, ніж у будь-якого одноциліндрового двигуна. Циліндри інтегровані в картері і мають змінні мокрі гільзи. Крім того, особлива архітектура двигуна 45,2 дозволила надзвичайно раціональне розташування допоміжних компонентів, зробивши двигун максимально компактним. Результати вражаючі: V2 Aprilia виступає в якості одного з найбільш компактних двоциліндрових V-подібних двигунів в світі, і навіть більш компактним, ніж одноциліндрові двигуни з подібним об’ємом.

  ТОПОВА ЕЛЕКТРОНІКА
  Складне електронне управління двигуном, розробленим гоночним відділом Aprilia, включає численні інновації в даному сегменті. Система вприскування дросельними заслінками 38 мм управляється програмованим блоком управління, який може керувати двома різними режимами живлення через натискання перемикача на кермі («full power» або «più soft» - повна потужність або більш плавна). Це цінна допомога при водінні, яка була оцінена як більш досвідченими пілотами (система була перевірена в фінальній частині Мондіале), так і ентузіастами в цілому. Крім того, новий блок управління з пристроєм «stepper motor» на дроселі дозволяє значне поліпшення в плані легкості пуску в усіх умовах експлуатації, в поєднанні з більш керованою і прогресивною подачею палива.

 • ХОДОВА: УРОКИ ВІД APRILIA
  Однією з особливостей, визнаних усіма у Aprilia – це вироблювати найвишуканіше шасі. RXV 4.5 залишається вірною традиції. Периметр рами був розроблений паралельно з двигуном, а з 2009 року загальна вага RXV знизилася на цілих 2 кг. Каркас із сталевих труб закріплений за допомогою пресованих алюмінієвих бічних пластин і створює вкрай жорстку структуру. Двигун є невід'ємною частиною шасі, діючи в якості елементу-носія та сприяючи загальній жорсткості конструкції. алюмінієвий маятник змінного перерізу був ще більше полегшений для того, щоб дати меншу жорсткість і звідси більшу тягу. Плавний важільний механізм приводить в дію моноамортизатор Sachs з великою кількістю налаштувань, з piggy back і подвійним гідравлічним регулюванням високої/низької швидкості. Вилка з перевернутими штоками 45 мм має налаштування, які можуть збільшити стійкість на швидкості і здатні амортизувати на кам'янистому ґрунті, а для більш досвідчених користувачів дає можливість регулювання відповідно до потреб гонки.
   
  ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА
  Найвищий рівень технології та продуктивності ходової підтримуються першокласною гальмівною системою. На RXV виділяються супорти Nissin, які зупиняють диски хвилястого профілю (270 мм передній) для повного контролю гальмування у важких ситуаціях. Задній диск 240 мм з однопоршневим супортом (полегшений у порівнянні з попередньою моделлю) забезпечує ідеальне поєднання потужності і поступовості.