RXV 5.5

Aprilia RXV 5-5 white banner
 • Bianco Off
RXV 5.5

Максимальне вираження ендуро

Досвід, накопичений гоночним відділом Aprilia в чемпіонаті світу з Ендуро в боротьбі на найвищому рівні, направляв техніків і інженерів при перенесенні висновків, зроблених на гоночних трасах, в серійне виробництво. Так народилися RXV 4.5/5.5. Дві моделі «у готовності до гонок» є винятковими у кожному аспекті і народжені з єдиною метою вигравати в змаганнях і, в той же час, в повній мірі задовольняти потреби водіїв любителів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • АБСОЛЮТНО НЕПОВТОРНИЙ
  Досить швидкого погляду на RXV, щоб відразу зрозуміти, що це унікальний мотоцикл, а добре оглянувши його можна побачити копітку турботу дизайнерів у відношенні до кожного найдрібнішого елемента. З якого б боку ви не дивились, RXV є неповторним щодо стилістичних рішень, які водночас сприяють максимальній продуктивності, як і повинно бути на гоночному мотоцикл. Напружені і рішучі лінії передають відчуття легкості і якості конструкції. На цьому мотоциклі технічні деталі стають частиною дизайну, настільки цінною є їх конструктивна вишуканість. Компактний двигун V2, рама з алюмінію і сталі, рельєфний маятник – все це елементи, які на належному рівні представляють якість і красу італійських мотоциклів у світі. Дизайн хвоста і задніх боків є інноваційним і відрізняється від канонів, які закріпилися для позашляховиків. Дизайн несе з собою оригінальні рішення. Фіксовані напрямні, наприклад, дозволяють нахиляти паливний бак для легкості доступу до картриджа фільтра.

  ГОТОВИЙ ДО ГОНОК
  Оснащення RXV розроблене для гонок:
  • Цифрова приладова панель: надлегка і компактна, здатна забезпечити всю інформацію, необхідну для пілота.
  • Алюмінієве кермо Magura із регульованим перетином без траверси для оптимальної гнучкості і контролю
  • Світлодіодний задній ліхтар з високою яскравістю
  • Кришка бака масляного фільтра з алюмінію
  • Електрична система, отримана з досвіду гонок
  • Губчастий гоночний повітряний фільтр
  • Спрощений і полегшений задній підрамник дозволяє зменшити висоту сідла для більшої зручності для гонщиків «всіх розмірів».

 • ПРОДУКТИВНІСТЬ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ
  Aprilia першою повірила в архітектуру V2, навіть в сегменті, де ніхто ще настільки не наважувався. Двигун V2 45.2 є, таким чином, справжнім раритетом, і його еволюція пройшла нога в ногу з розвитком ходової, щоб отримати поєднання неперевершених показників. Продукт світового рівню, продемонстрував на гоночній трасі абсолютну надійність. Кут розвалу циліндрів 77° є результатом численних експериментів, які мали на меті не тільки отримати кращу продуктивність, але і особливо сприятливу динаміку вібрацій, що дозволило інженерам відмовитися від балансувального валу, отримавши коефіцієнт вібрації, значно нижчий, ніж у будь-якого одноциліндрового двигуна.
  Циліндри інтегровані в картер і мають змінні мокрі гільзи. Крім того, особлива архітектура двигуна 45,2 дозволила вельми раціональне розташування допоміжних компонентів, зробивши двигун максимально компактним. Результати вражаючі: Aprilia V2 виступає в якості одного з найбільш компактних двоциліндрових V-подібних двигунів в світі, навіть більш компактним, ніж багато одноциліндрових подібного об’єму. Складне електронне управління двигуном, розроблене в гоночному відділі Aprilia, включає численні інновації для даного сектора. Система вприскування дросельними заслінками 38 мм (40 мм для моделі 550) управляється програмованим блоком управління, який здатний керувати двома різними режимами живлення за допомогою перемикача на кермі. Режим «full power» є відмінним в умовах максимального зчеплення з дорогою, а режим «soft» на дросельній заслінці дозволяє більш плавну подачу. Крім того, новий блок управління з пристроєм «stepper motor» на дросельній заслінці дозволяє значно покращити рівень легкості пуску в усіх умовах використання разом з більш керованою і плавною подачею. Верхній розподільний моновал з чотирма клапанами на циліндр дозволив отримати кращий компроміс між компактністю, легкістю і продуктивністю. Вишукану легкість дало широке використання благородних матеріалів: центральні секції картера з алюмінієво-кремнієвого сплаву, все кришки з магнію, клапани з титану, і значно полегшені також всі шестеренчасті передачі.
   
   
 • ЕФЕКТИВНИЙ І ЛЕГКИЙ
  Безкомпромісний мотоцикл заслуговує шасі як те, що спроектувала і побудувала Aprilia для RXV. Периметр рами був розроблений паралельно з двигуном, а з 2009 року загальна вага RXV знизилася на цілих 2 кг. Каркас із сталевих труб закріплений за допомогою пресованих алюмінієвих бічних пластин і створює вкрай жорстку структуру. Двигун є невід'ємною частиною шасі, діючи в якості носія та сприяючи загальній жорсткості конструкції. Новий алюмінієвий маятник змінного перетину був ще більше полегшений для того, щоб дати меншу жорсткість і звідси більшу тягу. Плавний важільний механізм приводить в дію моноамортизатор Sachs з великою кількістю налаштувань, з piggy back і подвійним гідравлічним регулюванням високої/низької швидкості. Перевернута вилка з 45 мм має налаштування, які можуть збільшити стійкість на швидкості і здатність амортизувати на кам'янистому ґрунті, але для більш досвідчених користувачів дає можливість регулювання відповідно до потреб гонки.

  КОНТРОЛЬ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ
  Максимум доступної на даний час технології застосовано також в потужній гальмівній системі: в лінійці RXV виділяються супорти Nissin, які уповільнюють диски хвилястого профілю (270 мм передній) для повного контролю гальмування у важких ситуаціях. Задній диск 240 мм з однопоршневим супортом забезпечує ідеальне поєднання потужності і поступовості.