Shiver 750

 • Rosso Formula
 • Nero Aprilia
SHIVER 750

Найкращий в класі

З моменту свого дебюту на ринку Aprilia Shiver 750 вражає світ мотоциклів своїм оснащенням. Shiver 750 насправді став абсолютно першим мотоциклом, оснащеним електронним дроселем Ride by Wire – справжня революція, справжній історичний перехід, як тій, що відбувся від аналогового світу до цифрового. Ця технологія, яка до цих пір є неперевершеною прямими конкурентами, додається до першокласної комплектації, що робить Shiver «найкращим в класі». Звичайно, з плином часу Shiver 750 еволюціонував: система Ride by Wire вийшла в другому поколінні, ергономіка поліпшилася завдяки новому керму і більш звуженому сідлу, в той час як невеликий естетичний рестайлінг зробив його ще більш привабливим.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

BROCHURE

 • ПРОДУКТИВНІСТЬ І КЕРОВАНІСТЬ
  V-подібний двигун з кутом розвалу 90° є справжньою історичною віхою: 750 см3 здатні забезпечити продуктивність двигунів з більшою кубатурою за рахунок дійсно передових технічних рішень. Завдяки ним, двоциліндровий Aprilia поєднує високу питому потужність з максимальною зручністю та легкістю їзди. Великий крутний момент в широкому діапазоні оборотів, незначні вібрації, повне живлення і потужність у верхній частині свого класу є одними з особливостей двигуна V2 750 Aprilia. І не тільки. Завдяки передовій електронній системі управління двигуном і системі Ride by Wire, потужність є завжди прекрасно регульованою, керованість на низьких оборотах є гарантованою, і також економиться паливо, приносячи вигоду протягом часу.

  ТРИ РІЗНІ ХАРАКТЕРИ
  Завдяки системі Ride by Wire, простим торканням пускової кнопки пілот може вибрати, навіть рухаючись (але з закритим дроселем), один з 3 режимів живлення, які радикально змінюють характер мотоцикла:
  SPORT: відповідь акселератора пряма і миттєва для більш емоційного водіння;
  TOURING: відповідь акселератора більш повільна, ідеальна для міського руху;
  RAIN: знижує на 25% наявний крутний момент – для неоптимальних умов дорожнього покриття і мокрого асфальту.

 • МАКСИМАЛЬНА ЗБАЛАНСОВАНІСТЬ
  Ключем до успіху Shiver 750 треба вважати його виключну збалансованість ходової, яка дозволяє досвідченому водієві отримати максимальне задоволення, а новакові – велику легкість водіння. Один єдиний мотоцикл для найширшого діапазону гонщиків з різним досвідом – це дійсно важко з чим-небудь порівнювати.
   
  ПЕРЕМОЖНА ХОДОВА
  Виробник Aprilia, відомий у всьому світі за якістю своїх ходових, розробив для Shiver 750 дійсно незвичайну раму, створену з каркаса з сталевих труб і штампованих алюмінієвих пластин. Завдяки компактності двигуна V2 750, стало можливим створити водночас компактну і струнку ходову. Алюмінієвий маятник з стойкою жорсткості був розрахований такого розміру, щоб витримувати асиметричні впливи, викликані боковим позиціонуванням амортизатора. Маятник має еталонну жорсткість для своєї категорії.
   
   
 • ПРОДВИНУТІ ПІДВІСКИ
  Передня вилка з перевернутими штоками 43 мм з литими лапами для підтримки радіальних супортів забезпечує еталонну плавність. Її хід120 мм дозволяє з легкістю долати міста, а також навантаження при спортивному водінні. Бічний амортизатор прямо спирається на маятник за принципом консолі і регулюється за попереднім натягом пружини і гідравлічним відскоком.

  СПОРТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
  До вже існуючих радіальних супортів – рішення, завдяки якому модель стала піонером свого класу, Shiver 750 додає гальмівні диски хвилястого профілю, які забезпечують, крім естетики, також більш рішуче гальмування. На задньому мосту є диск 245 мм з однопоршневим супортом, який надає адекватну підтримку передньому гальму. Система створена з труб в металічному обплетенні і здатна забезпечити оптимальну постійність віддачі при тривалих зусиллях.