Shiver 750 ABS

 • Rosso Formula
 • Nero Aprilia
SHIVER 750 ABS

Без аналогів

Високий технологічний зміст, колись зарезервований для гоночних мотоциклів, ходова топового рівня згідно з традицією Aprilia і двигун з вищою продуктивністю роблять Shiver 750 однім з небагатьох нейкедів, що дійсно підходять для будь-якого використання, де форма і функціональність об’єднуються для того, щоб створити винятковий виріб. Виражені кутасті риси окреслюють різкі відмітні форми; структурні елементи, такі як бікомпозитна рама і алюмінієвий маятник, становляться невід'ємною частиною дизайну, створюючи агресивний і водночас елегантний мотоцикл. Група бак-сідло-хвіст підкреслюють компактність розміру мотоцикла; дуже звужений хвіст включає в себе також подвійну вихлопну трубу з трикутними глушниками – рішення, яке дозволяю отримати відмінну симетрію в розподілі ваги.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ДВИГУН: ПОТУЖНІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ
  Двигун, яким оснащений Shiver 750 ABS, забезпечує продуктивність, яка робить нейкед Aprilia здатним протистояти конкурентам з більшим об’ємом двигуна. Завдяки своїм унікальним особливостям, двоциліндровий двигун, повністю побудований Aprilia, поєднує високу питому потужність з великою зручністю, яка є вирішальною щодо легкості водіння. V-подібний двигун з фабрики в Ноале має ряд вельми передових технічних рішень, таких як архітектура форми V з розвалом 90° - краще рішення в плані продуктивності і компактності розміру, і технологія Ride by Wire з 3 режимами живлення (Sport, Touring e Rain).
   
  ЕЛЕКТРОННА РЕВОЛЮЦІЯ
  Вперше технологія електронного дроселя Ride by Wire надходить в стандартне обладнання мотоцикла. З його допомогою можна найкращим способом контролювати продуктивність двигуна, добитися бажаної подачі палива на низьких обертах без збитку для максимальної продуктивності, забезпечуючи відсутність ривків при відкритті/закритті і водночас зниження споживання палива, нарівні з більшою тривалістю загального строку служби. Окрім цього, можна отримати різні режими живлення, які відповідають різним характерам двигуна:
  Sport: відповідь акселератора пряма і миттєва для більш емоційного водіння;
  Touring: відповідь акселератора більш повільна, ідеальна для міського руху;
  Rain: знижує на 25% наявний крутний момент – для неоптимальних умов дорожнього покриття і мокрого асфальту.
   
   
 • ВИШУКАНА ХОДОВА
  Завдяки зменшеним габаритам V-подібного двигуна за кутом розвалу 90°, Shiver 750 ABS може похвалитися композитною рамою з сталевих труб і алюмінієвих пластин, дуже раціональною і ефективною, яка також має зменшені розміри і габарити. Алюмінієвий маятник з посиленою стойкою був розрахований спеціально для того, щоб витримувати асиметричні зовнішні впливи, пов’язані з бічним розташуванням амортизатора. Це останнє рішення є вірним вибором, який дає корисний простір для вихлопних колекторів і спрощує регулювання задньої підвіски.

 • СПОРТ І КОМФОРТ
  Підвіски – це фундаментальні елементи мотоцикла: їм доручається реагування на нерівності дорожнього покриття для того, щоб забезпечити надійність керованості і відчуття від водіння. На Shiver 750 ABS передня вилка, яка має перевернуті штоки 43 мм з кованими лапами підтримки радіальних супортів, пропонує відмінну гнучкість, і, крім цього, оснащена пластинами керма з кованого алюмінію. Бічний амортизатор спирається прямо на маятник за принципом консолі і регулюється за попереднім натягом пружини і гідравлічним відскоком.

  МАКСИМАЛЬНА БЕЗПЕКА І СПОВІЛЬНЕННЯ ПОТУЖНОСТІ
  Оснащення Shiver 750 ABS завершується гальмівною системою, що є еталоном в цій категорії. На передньому мості до неї входять радіальні супорти (перший нейкед з середнім об’ємом двигуна, який пропонує це в базовій комплектації) і два диски діаметром 320 мм; на задньому мості знаходиться диск 245 мм з однопоршневим супортом. Обидві використовують труби в металічному обплетенні, що походять з аеронавтики, які гарантують кращу продуктивність навіть в стресових ситуаціях. Продвинута двоканальна система ABS дозволяє Shiver 750 збільшити ще більше рівень активної і пасивної безпеки, уникаючи небажаних блокувань на складних поверхнях і поліпшуючи показники при гальмуванні.