SR 50 R Factory Replica Sbk

Apriia SR50 R Factory Replica banner
 • Replica Sbk
SR 50 R FACTORY REPLICA SBK

Винятково спортивний скутер

З сталевою рамою, жорсткішою для підвищення маневреності, SR 50 R Factory Replica SBK має агресивний і аеродинамічний дизайн, який, надихнув RSV4, переможець чемпіонату світу Superbike, пропонуючи максимальну безпеку і технологічність, що можуть бути доступні на спортивному скутері.
З моменту народження це скутер, який всі пілоти гоночної команди Aprilia використовують між випробуваннями і гонками, а також щоб переміщатися між боксом і паддоком. Не є рідкістю побачити їх, коли вони переміщаються на ньому по місту, щоб рухатися з максимальною свободою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 •  
  ПАЛКИЙ ДВИГУН
  SR 50 R Factory Replica SBK має 13-дюймові колеса, двигун з рідинним охолодженням і гальмівну систему з подвійним диском. На сьогоднішній день SR 50 R Replica SBK пропонується у двох модифікаціях: надійний двигун 2T з карбюратором, особливо реактивний і чуткий до ваших команд. Та двигун Pure – Jet із прямим уприскуванням другого покоління, який пропонує надзвичайно плавну подачу палива і ще більш витримані витрати (до 50 км з 1 літром!)*
  * Відповідно до циклу ECE47, який імітує міське використання машини.

  ДИЗАЙН І ОСНАЩЕННЯ ЧЕМПІОНА
  Графічні елементи, оздоблення та деталі запозичені у максі-мото, не кажучи вже про топове обладнання, як наприклад, широка і повна багатофункціональна цифрова приладова панель, подвійна передня фара з галогенними лампами і електричні перемикачі мотоциклетного типу, знову ж таки з особливою увагою до безпеки через оснащення SR 50 подвійним дисковим гальмом, високопродуктивними амортизаторами, протиугінною сигналізацією з транспондером і високим технологічним змістом кожного компоненту.