SR 50 R Replica Sbk

Aprilia SR 50 R Replica
 • Replica Sbk
SR 50 R REPLICA SBK

Винятково спортивний скутер

З сталевою рамою, жорсткішою для підвищення маневреності, SR 50 R Factory Replica SBK має агресивний і аеродинамічний дизайн, який, надихнув RSV4, переможець чемпіонату світу Superbike 2012, пропонуючи максимальну безпеку і технологічність, що можуть бути доступні на спортивному скутері.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 •  
  MOTORE SCATTANTE
  SR 50 R Factory Replica SBK має 13-дюймові колеса, двигун з рідинним охолодженням і гальмівну систему з подвійним диском. На сьогоднішній день SR 50 R Replica SBK пропонується у двох модифікаціях: надійний двигун 2T з карбюратором, особливо реактивний і чуткий до ваших команд. Та двигун Pure – Jet із прямим уприскуванням другого покоління, який пропонує надзвичайно плавну подачу палива і ще більш витримані витрати.
   
  ДИЗАЙН І ОСНАЩЕННЯ ЧЕМПІОНА
  Графічні елементи, оздоблення та деталі запозичені у максі-мото, не кажучи вже про топове обладнання, як наприклад, широка і повна багатофункціональна цифрова приладова панель, подвійна передня фара з галогенними лампами і електричні перемикачі мотоциклетного типу, знову ж таки з особливою увагою до безпеки через оснащення SR 50 подвійним дисковим гальмом, високопродуктивними амортизаторами і високим технологічним змістом кожного компоненту.