SR 50 Street

Aprilia SR 50 Street black banner
 • Nero Diablo
 • Bianco Aprilia
 • Rosso Fluo
SR 50 STREET

Спорт кожен день

Версія Street лінійки SR – є ідеальним вибором для тих, хто бажає витрачати мінімум і отримувати максимум продуктивності, яка завжди була відмітною рисою скутерів Aprilia з ініціалами SR.
Дизайн обтічний, передні і задні блок-фари натхненні гонками, а двигун, справжній концентрат технології, екологічно чистий і економний у витратах.
Синтез спортивного характеру мотоциклів Aprilia і міського духу скутера, доведений майже до верху досконалості, робить цей скутер малого об’єму одним з найефективніших і блискучих у сегменті.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • НОМЕР ОДИН ЩОДО ПРОДУКТИВНОСТІ
  SR 50 Street, оснащений потужним 50-кубовим 2-тактним двигуном з рідинним охолодженням і живленням від карбюратора, має відмінну вихлопну систему з вигнутим глушником. Перевірений двигун з відмінною продуктивністю при прискоренні, чуткий і палкий у всіх умовах міського руху. Двигун, який відрізняється також витратою палива і низькими викидами СО2. Електричний стартер (окрім ножного стартера) сприяє підвищенню маневреності у будь-якому випадку.
   
  МІЦНА ХОДОВА
  Aprilia SR 50 Street – це справжня спортивна машина, оснащена рамою з високоміцних сталевих труб, розроблена для задоволення від водіння, плавна і легка у повсякденному використанні. Положення водія ідеальне при подоланні поворотів, двигун відрізняється загальною легкістю і чудовою продуктивністю на дорозі. Крім того, як і всієї сім’ї SR, є дискові гальма, задня підвіска з плавною амортизацією, а 13-дюймові легкосплавні диски з шинами великого розміру гарантують стійкість і безпеку у будь-яких умовах використання і привабливість при спортивному водінні.
   
  ШИРОКИЙ ВИБІР ОСНАЩЕННЯ
  Як у традиційній лінійці SR, також і у версії Street застосовані технічні рішення мають ціллю полегшити життя у місті: під сідлом є місце для цілого шлему - суттєва ємність для скутера спортивної спрямованості, гачок для сумок на звороті обтічника. Приладова панель дуже насичена, на ній три круглих прилади, один для тахометра і різних індикаторів, один для рівня палива і третій для температури охолоджуючої рідини.
  Крім того, SR Street має великий вибір оригінальних аксесуарів Aprilia для індивідуалізації на будь-який смак.