SR Max 300

Aprilia SR MAax 300 white banner
 • Racing White
 • Racing Black
SR MAX 300

Грантурізмо, натхненний світом гонок

Aprilia входить в сегмент Грантурізмо групи Piaggio Group із скутером SR Max, натхненним світом гонок, який гарантує найвищу продуктивність і велику універсальність і віддає спортивну душу Aprilia для чистої розваги і задоволення від водіння.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ДИЗАЙН
  Агресивний дизайн, окреслений строгими лініями, відображає спортивний характер скутера, який відрізняється стилем і енергійністю форми. В компактну і легку передню частину гармонійно вписується естетичний динамізм блок-фари; графічні елементи, які охоплюють фари і повітрозбірники створюють разом з тою, що виділяється на верху обтічника, єдиний ансамбль і надають SR Max елегантність і неповторний стиль. Стрункий і загострений хвіст підкреслює енергійність задньої частини SR Max, маневреність якої підкреслюється могутньою, але стрункою підсідельною частиною. Сідло відрізняється ергономікою – оснащене поперековою підтримкою для водія, воно забезпечує комфорт в будь-яких умовах. Ручки, які опоясують нижню частину сідла забезпечують безпеку і надійність пасажира.
   
  ХОДОВА МОТОЦИКЛА
  Підходить для повсякденних подорожей, але задуманий, щоб дарити великі емоції від водіння також при використанні за межами міста, Aprilia SR Max демонструє в будь-якій ситуації якості двигуна і гідності топової ходової. Особлива конструкція рами з подвійною нижньою частиною дарує відчуття водіння і продуктивність, як правило, зарезервовані для мотоциклів. Підвіски, як у великих скутерів. Наприклад, амортизатори регулюються за попереднім натягом пружини в трьох положеннях, щоб гарантувати оптимальну стійкість скутера. SR Max 300 є стійким, точним на поворотах, як ніякий інший скутер його робочого об’єму. Він має великий дорожній просвіт, який створює велике задоволення від поворотів, а щедрий переріз шин дозволяє дійсно мотоциклетну розвагу.
   
  ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Всередині гарно складеної конструкції рами знаходиться двигун з блискучою продуктивністю, який, незважаючи на невеликий робочий об’єм, здатний гарантувати задоволення, очікуване від будь-якого Aprilia. Одноциліндровий 278-кубовий, 4-тактний, 4-клапанний, оснащений електронним упорскуванням і рідинним охолодженням, має абсолютно еталонні значення потужності і максимального крутного моменту, які дозволяють Aprilia SR Max найшвидші прискорення, максимальну оптимальну швидкість з рекордною пружністю.