SR Motard 125

  • Racing Black
  • Racing White
SR MOTARD 125

Душа мотарда в спортивному скутері

SR Motard несе дух великих Супермотардів Aprilia з сім’ї SR спортивних скутерів, додаючи розваги і спортивності в щоденних поїздках. Його характеризує агресивний, мінімалістський і компактний стиль, який постає в рішучому спортивному дизайні керма, в обтічній і агресивній задній частині, але, перш за все, в акцентованому «дзьобі» над переднім колесом (нагадування про світ позашляховиків). Прийомистість, прискорення, розгін, маневреність в міському русі і при гальмуванні – це «елементи сили» цього скутера, розробленого для молодих, які люблять блискуче і розважальне водіння.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

  • БЛИСКУЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ ВОДІННЯ
    Два двигуни, сучасні, екологічні і палкі, дозволяють SR Motard запропонувати різні рішення при іскрометній і розважальній їзді у щоденних міських джунглях. Вироблення надзвичайно сприятливого крутного моменту характеризує версію 125 4T Aprilia SR Motard, присвячену тим, кому більше 16, і дозволяє їм робити спокійні і впевнені повороти навіть на середньому радіусі. Блискучий двигун 50 2T підтверджується як самий молодий і прийомистий двигун, завдяки його легкості і яскравості.
     
    Рама з сталевих труб вміщує всередині надійну передню телескопічну гідравлічну вилку з прямими штоками, тоді як в задній частині працює гідравлічний моноамортизатор подвійної дії, з'єднаний з групою трансмісії, який діє як маятник. Великі колісні 14-дюймові диски приймають спортивні шосейні шини. Надійність при гальмуванні гарантується переднім диском 220 мм, який підтримується потужним і регульованим заднім барабаном 140 мм.