SRV 850

Aprilia SRV 850 black banner
 • Competition Black
 • Racing White
 • Wing Grey
SRV 850

SRV 850 розширяє межі світу скутерів

Потужність, комплектація, спортивність, дизайн - все в SRV 850 свідчить про технічні канони, продуктивність і естетику супербайка Aprilia. Після еволюції в плані продуктивності двигуна, підвищення зручності місця водія і естетичних вдосконалень, SRV 850 переносить у світ скутерів філософію безкомпромісної продуктивності, закладеної в генетичному коді Aprilia.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 •  
  УНІКАЛЬНІСТЬ ДВИГУНА НЕ ТІЛЬКИ В ПОТУЖНОСТІ
  Двигун на Aprilia SRV 850 є першим і єдиним двоциліндровим V-подібним з кутом розвалу 90° для скутерів і робить максі-венеціанця найшвидшим і найпотужнішим скутером, які ще не вироблялися в світі.
  Завдяки подальшій оптимізації системи управління двигуном, потужність і максимальний крутний момент, які досягаються зараз, ставлять новий SRV 850 на вершину категорії. Блок управління двигуном оптимізує управління якістю суміші на кожному з двох циліндрів для поліпшення згоряння, отримуючи при цьому регулярність роботи на низьких обертах і поступовість крутного моменту на середніх обертах властивих для даної архітектури двигуна. Нова система гарантує максимальну ефективність в плані споживання і контролю викидів. Вал двигуна і група трансмісії були розроблені з рухом обертання, протилежним руху коліс для того, щоб мати скорочення інерції обертання і гіроскопічний ефект, підвищуючи керованість і швидкість при вході в поворот Aprilia SRV 850.
   
  РАМА І ХОДОВА
  Надзвичайно жорстка ходова показує коефіцієнт стабільності типовий для мотоциклів (1 рад/сек) і практично в два рази більший, ніж той, що показують традиційні скутери. Це дає виключне відчуття контролю за водінням. Позаду працює маятник, реалізований з литого алюмінієвого сплаву і установлений прямо на пластини рами, на яку кріпиться за допомогою важільного механізму гідравлічний моноамортизатор, змонтований збоку в горизонтальному положенні, який можна регулювати за попереднім натягом пружини аж в семи позиціях. Калібрування передньої вилки є більш тривалим, що покращую контроль за динамікою мотоцикла, посилюючи стійкість на поворотах і при ухилах. Колісні диски з п'ятьма порожнистими спицями виконані з алюмінію, щоб мінімізувати вагу автомобіля і забезпечити більшу точність водіння.
   
  СТИЛЬ МАКСІ ВІД APRILIA
  Рішучі риси відповідають тенденції супербайків, надаючи мотоциклу динамізм і підкреслюючи його технічні особливості. Сильна, рішуча, в чисто гоночному стилі, передня частина контрастує із задньою частиною, обтічною і витонченою, яка завершується видовищною блок-фарою зі світлодіодами. Широке сідло, зроблено з тканини Hi-Tech, не відмовляється від спортивного дизайну, але пропонує великий комфорт для водія і пасажира. До двох великих аналогових приладів (спідометра і тахометра) додається великий центральний РК-дисплей, справжній бортовий комп’ютер з численними функціями.