SRV 850 ABS-ATC

Aprilia SRV 850 ABS ATC balck banner
 • Racing Black
 • Racing White
 • Wing Grey
НАРОДЖЕНИЙ, ЩОБ ПЕРЕМАГАТИ

Душа мотоцикла в тілі скутера

Потужний і швидкий, SRV 850 є єдиним скутером, який приводиться в дію потужним V-подібним двигуном з кутом розвалу 90°, здатним видати 76 к.с. Також ходова, гальмівна система і системи електронного контролю є прямим результатом досвіду Aprilia, отриманого за роки перемог в змаганнях самого високого рівня.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • SRV 850 ABS-ATC
  НАЙПОТУЖНІШИЙ
  У СВІТІ

  Aprilia SRV 850 розширює межі світу скутерів. Потужність, комплектація, спортивність, дизайн - все в SRV 850 свідчить про технічні канони, робочі характеристики і естетику супербайка Aprilia.

  Для будь-якого шанувальника не важко впізнати в естетиці нового SRV 850 стилістичні канони разом з робочими характеристиками, які сприяли утвердженню мотоциклів Aprilia в якості світового еталона спортивності.

 • Двоциліндровий V-подібний
  з кутом розвалу 90°

  Двигун на Aprilia SRV 850 є першим і єдиним двоциліндровим V-подібним з кутом розвалу 90° для скутерів і робить максі-венеціанця найшвидшим і найпотужнішим скутером, які ще не вироблялися в світі. З рідинним охолодженням, оснащений електронним вприскуванням, з розподілом 4 клапани на циліндр і подвійним запаленням, двигун має робочий об’єм 839,3 см3. Завдяки новій оптимізації системи управління двигуном, він тепер досягає максимальної потужності 55,9 кВт (76,0 к.с.) при 7750 об./хв. і максимального крутного моменту 76,5 Нм (7,8 кгм) при 6000 об./хв. – показники, що ставлять новий SRV 850 на вершину категорії.

  Дві нових датчики на кисні (лямбда) дозволяють блоку управління двигуном оптимізувати управління якістю суміші на кожному з двох циліндрів для поліпшення згоряння, отримуючи при цьому регулярність роботи на низьких обертах і поступовість і гнучкість крутного моменту на середніх обертах властивих для даної архітектури двигуна. Нова система гарантує максимальну ефективність в плані споживання і контролю викидів з розрахунком на майбутні (і строгі) вимоги сертифікації Euro 4. Але не тільки про потужність думали дизайнери при проектуванні цього незвичайного двигуна: вал двигуна і група трансмісії були розроблені з рухом обертання, протилежним руху коліс, щоб мати чисте скорочення інерції обертання і гіроскопічного ефекту, підвищуючи керованість і швидкість при вході в поворот Aprilia SRV 850.

  На Aprilia SRV 850 задня вилка з алюмінію зафіксована повністю як одне ціле з рамою, що забезпечує чудову стабільність при високій швидкості. Гнучкий монтаж двигуна у той же час дозволяє знизити вібрації, які передаються водієві на користь комфорту. Головна передача доручається міцному найсучаснішому ланцюгу Regina, зафіксованому ущільнювальним кільцем. Вихлопна система, повністю вільна від рами для стримування вібрацій, це система 2 в 1 з тепловим екраном в кінці.

  Aprilia SRV 850 ABS ATC engine
 • Контроль за водінням
  ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ

  Велика продуктивність двоциліндрового Aprilia потребували від дизайнерів передбачити раму з високою жорсткістю. Рама з подвійною нижньою частиною у Aprilia SRV 850 виготовлена з сталевих труб з елементами посилення і жорсткості. Як модельні розрахунки, так і тестування на шосе показали коефіцієнт стабільності при повній потужності, типовий для мотоциклів (1 рад/сек) і майже в два рази більший, ніж той, що показують традиційні скутери.

  Підвищена жорсткість впливає на виключне відчуття контролю за водінням, чому також сприяє зниження ваги на 5 кг, виконане на SRV 850. Новий спортивний максі-скутер від Aprilia дозволяє ухил, як спортивний мотоцикл, досягаючи кута 45°, при цьому завжди зберігаючи нейтральну поведінку і виключну керованість.

  Також, аналізуючи відділ підвісок, легко вловити, який обсяг знань від Aprilia був використаний на новому SRV 850. Позаду працює маятник, реалізований з литого алюмінієвого сплаву і установлений прямо на пластини рами, на яку кріпиться за допомогою системи важелів гідравлічний моно амортизатор, змонтований збоку в горизонтальному положенні, який можна регулювати за попереднім натягом пружини аж в семи позиціях.

  Aprilia SRV 850 ABS ATC white
 • aTC
  ВЕРШИНА ТЕХНОЛОГІЇ

  Aprilia SRV 850 встановлює ще один рекорд: після того, як він був справедливо увінчаний титулом найпотужнішого, найшвидшого і самого технологічного скутера на ринку, він також стає першим у сегменті суперспортивних, що має подвійну систему ABS/ATC, досягнувши таким чином рівня технічної складності, який мали на ринку до цих пір лише самі ексклюзивні мотоцикли. Система ABS дозволяє уникнути блокування коліс при різкому гальмуванні або в умовах вологого асфальту. Система aTC гарантує максимальне зчеплення шини заднього колеса, навіть при більш рішучих швидкостях, які дозволяє велика потужність двоциліндрового V-подібного з кутом розвалу 900 двигуна, установленого на SRV 850. Безпека і контроль забезпечені всім – і при пересуванні по місту, і при спортивному водінні поза міським середовищем.

  Для кожної з систем ABS і aTC, установлених на SRV 850 використовується спеціальний блок управління, безпосередньо з'єднаний з двома датчиками, розташованими на обох колесах, які зчитують інформацію з мотоцикла за допомогою спеціальних фонічних коліс. Навіть якщо вони використовують ті ж самі датчики, функції, для яких існують ці дві системи, різні: у випадку ABS системи виміру, установлені на колесах, миттєво вимірюють швидкість самих коліс. Коли сповільнення одного перевищує сповільнення другого, система вступає в дію. Електронний блок управлення посилає другому сигнал гідравлічного типу через сервоклапан, який скидає або відновлює тиск в гідравлічній системі до значення, яке дозволяє відновити зчеплення з дорогою, уникаючи блокування коліс. Таким чином досягається найкраща поведінка при гальмуванні в залежності від умов асфальту, гарантуючи стійкість мотоцикла і безпеку водія.

  У випадку системи aTC два датчики швидкості дозволяють блоку управління визначати у кожний момент швидкість мотоцикла, інформуючи електронний блок управління двигуном через найсучаснішу комунікаційну систему CAN-bus. Коли швидкість обертання ведучого колеса вище, ніж у переднього колеса, блок управління визначає прослизання заднього колеса і втручається, впливаючи на випередження запалювання і час уприскування, щоб обмежити крутний момент, вироблений двигуном, запобігаючи, таким чином, втратити зчеплення з дорогою. Таким чином, водій може зосередитися на водінні з гарантією, що він буде завжди мати найкраще можливе тягове зусилля. Систему контролю тяги Aprilia SRV 850 ABS/ATC, крім того, що можна відключати, також можна регулювати за двома рівнями. Реагування на перехід в режим Sport (показується спеціальним індикатором, вбудованим в прилад) є менш агресивним, тому ідеально підходить для досвідченого пілота, щоб отримати більш повноцінне відчуття спортивної їзди, з упевненістю, що система aTC спрацює тільки у випадку крайньої необхідності. Однак операційна логіка в стандартному режимі при будь-яких умовах експлуатації, погоди та асфальту передбачає забезпечення безпеки пілотів будь-якого досвіду і є ідеальним рішенням для щоденних переміщень по місту. Наявність датчиків на колесах, кнопки курсору на правому електричному перемикачі (який контролює режими роботи aTC) і наклейок, говорять про те, що на мотоциклі Aprilia SRV 850 є версія ABS/ATC.

  technology
 • Дизайн
  ГОНОЧНИЙ

  SRV 850 переносить стиль максі-мотоциклів Aprilia у світ скутерів. Якщо вірно, що очі є дзеркалом душі, передня частина SRV 850 не залишає місця для непорозумінь про природу першого двоциліндрового скутера Aprilia: стиль знаменитого мотоцикла RSV4, чемпіона світу в SBK, тут відтворений в повному обсязі. Потрійна передня фара, обтічні повітрозабірники під блок-фарою, обтічник в стилі racing, розроблений в аеродинамічній трубі – все це елементи, які зближують SRV 850 з мотоциклом, який зробив революцію в світі суперспортивних мотоциклів. Фірмові кольори відтворюють кольорову гаму «сестрички» RSV4, в тому числі двокольорове поєднання чорний-червоний, яке характеризує версію Factory супербайка з області Венето. Навіть переднє крило і дзеркала, які включають покажчики поворотів, залишаються вірними гоночному стилю Aprilia, також як дизайн половин керма: дві дуги виготовлені з алюмінію, і нові ручки, що підкреслюють їх спортивність.

  Нові прилади, в ідеальному стилі Aprilia Racing, знаходяться на рівні кращих супербайків. До двох великих аналогових приладів (спідометр і тахометр) додається великий центральний РК-дисплей, справжній бортовий комп'ютер з безліччю функцій (зокрема: подвійний частковий одометр, повний одометр, індикатор, температура радіатора), які вибираються кнопкою «mode» (режим) на кермі. Широке сідло, зроблене з тканини Hi-Tech, не суперечить спортивного дизайну, але пропонує комфорт водієві і пасажиру.

  Обтічна і струнка задня частина SRV 850 завершується красивою світлодіодною блок-фарою, яку новий 2-циліндровий максі від Aprilia поділяє з Dorsoduro 1200, ще однім «перебільшеним» мотоциклом, носієм мускулистої спортивності максі-мотоциклів Aprilia – сім'ї, в якій SRV 850 є повноцінною частиною, передаючи в світ скутерів унікальні характеристики безкомпромісної спортивності і зберігаючи стиль.

  Aprilia SRV 850 ABS ATC design