SX 50

 • Dark Carbon
 • Racing White
SX 50

Це не проста п'ятдесятка

SX 50 присвячена молодим, які хочуть долучитися до світу мотардів від Aprilia, зробленим на базі технології, дизайну і продуктивності еталонного рівня. Як 125, також і SX 50 виділяється своїм технічним оснащенням, яке відповідає рівню мотоциклів більшого об'єму, явно натхненних серією SXV, двоциліндровим двигуном для мотардів, що відіграв велику роль в історії світового мотоциклетного спорту, і нарешті, продуктивністю свого двотактного двигуна.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ХОДОВА ТОПОВОГО РІВНЯ
  SX 50 – це дуже спортивний мотард, оснащений двигуном останнього покоління з рішеннями ходової, яким позаздрять навіть мотоцикли більшого об’єму.
  Періметральна рама виконана з високоміцної сталі для кращого поглинення стресів від спортивного водіння – синтез міцності і легкості.
  Потужна гідравлічна передня вилка Marzocchi пропонує хід 195 мм, більш ніж достатньо, щоб поглинути найтвердіші удари, а також заднє колесо з ходом підвіски 180 мм. Високоміцний сталевий маятник діє на передовий гідравлічний амортизатор.
   
  ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ВИСОТІ
  Моноциліндровий 2-тактний з рідинним охолодженням двигун має впуск через пластинчастий клапан і, завдяки використанню останніх доступних технологій, пропонує високий рівень продуктивності для категорії вагою, обмеженою лише до 15 кг. Шестиступінчаста коробка передач дозволяє найкращим чином експлуатувати робочі якості двигуна на максимальному рівні.
   
  УНІКАЛЬНЕ ОСНАЩЕННЯ
  Дуже компактна приладова панель має інноваційний дизайн і дозволяє контролювати найважливішу інформацію. Вихлопна труба вироблена з нержавіючої сталі, фара є подвійною для більшої індивідуальності, але, перш за все, для кращої видимості вночі. Сідло, довге і майже плоске, продовжується до компактного паливного бака, дозволяючи широку свободу руху при спортивному водінні.