SXV 5.5

Aprilia SXV 5-5 black banner
 • Nero Off
SXV 5.5

Справжній мотоцикл для гонок

SXV з моменту свого дебюту був розроблений і удосконалений з застосуванням технічного ноу-хау гоночного відділу компанії Aprilia і досвіду мультичемпіона, такого як Тьєррі Ван Ден Бош, підтверджуючи з кожною гонкою потенціал продуктивності, недосяжний для суперників. Найвищий рівень технології та продуктивності ходової підтримуються фантастичною гальмівною системою найвищого рівня для максимального контролю за гальмуванням у важких ситуаціях.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРИ СЕРІЇ

 • ДИЗАЙН
  Унікальні форми, які роблять його непорівнянним, але в той же час дуже функціональним при досягненні максимальної продуктивності і сильне технічне оснащення, яке притягує погляд, є домінуючими характеристиками цього мотоцикла: двигун V2, модульна алюмінієва рама, рельєфний маятник і встановлена по центру вихлопна система - спортивні деталі, які посилюються оригінальним гоночним розфарбуванням.
   
  ДВИГУН: ПРОДОВЖЕННЯ ЕВОЛЮЦІЇ
  Дивовижний двигун 45,2, один з найбільш компактних двоциліндрових V-подібних в світі, є гордістю SXV, який з початку проектування еволюціонував з ходовою, в результаті чого з'явилося абсолютно неперевершене поєднання: максимальна потужність і широкий діапазон застосування.
  Розподільний верхній вал з чотирма титановими клапанами на циліндр дозволив отримати кращий компроміс між компактністю, легкістю і робочими показниками, характеристиками, що були посилені за рахунок зменшення ваги мотоцикла через використання благородних і надлегких матеріалів.
  Найпередовіше електронне управління двигуном, розроблене гоночним відділом Aprilia, отримало численні новинки в цьому сегменті. Вприскування дросельними заслінками 38 мм керується програмованим блоком управління з можливістю вибирати з двох режимів живлення: «full power» (повна потужність) для умов оптимального зчеплення з дорогою і «soft» (плавний) для більш плавної подачі в складних умовах.
   
  ХОДОВА: ВСЕ БІЛЬШ ЛЕГКА
  Періметральна рама, розроблена в тандемі з двигуном, утворює надзвичайно жорстку конструкцію. Регульована секція являє собою яскравий приклад промислового дизайну: прогресивний важільний механізм приводить в дію моноамортизатор Sachs з великим набором налаштувань, з Piggy back і подвійним гідравлічним регулюванням високих/низьких швидкостей. Було модифіковане калібрування з метою покращити стійкість на хитких поверхнях. Новий важіль покращує хід амортизатора, збільшуючи тягу і контроль. Передня вилка з перевернутими штоками 48 мм має нові налаштування, здатні підвищити стійкість на швидкості і можливість компенсувати нерівності при їзді на бездоріжжі.