Tuono V4 R ABS

Aprilia TuonoV4 R ABS white banner
 • Bianco Aprilia opaco
 • Nero Competition opaco
ПОТУЖНІСТЬ В КРОВІ

Продуктивність супербайка і маневреність «нейкеда»

Для любителів суперспортивних нейкедів і для всіх тих, у кого потужність в крові, Aprilia присвячує Tuono V4 R ABS, мотоцикл з характером непереможного RSV4 і кошачою грацією, задуманий для шалених прискорень і гальмування з неймовірною потужністю, що долає повороти будь-якого радіусу і з легкістю пронизує простір.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

БРОШУРА

 • Tuono V4 R ABS
  ЕВОЛЮЦІЯ СУПЕРБАЙКА З ВИСОКИМ КЕРМОМ

  У 2009 році Aprilia революціонізувала сегмент супербайка, ввівши інноваційну і унікальну модель RSV4, яка з тих пір є еталоном спортивних мотоциклів і виграла чотири титули чемпіону світу у Супербайку (SBK). В 2011 р. з’являється Tuono V4 R, пряме продовження непереможної RSV4: це найпотужніший і найсучасніший нейкед, який ще не вироблявся, найбільш адреналіновий, злий і продуктивний, якого ще не бачили ніколи раніше, призначений для самих пристрасних шанувальників, бажаючих, щоб мотоцикл просто був «довершеністю» у любому аспекті. Ноу-хау, придбане за роки змагань на найвищому рівні, дозволило Aprilia піти ще далі: новий Tuono V4 R ABS став ще більш значним, розважальним, ефективним і надійним. Доступний в єдиній версії, оснащеній у базовій комплектації найкращою існуючою електронікою, і у двох хроматичних гамах (чорний або білий), новий Tuono V4 R ABS знову підіймає ще вище планку спортивності, стаючи водночас більш комфортним у використанні на шосе.
   
  БІЛЬШЕ КОМФОРТУ І ПРОДУКТИВНОСТІ
  Tuono V4 R ABS, наслідник мотоцикла, обраного спеціалізованою світовою пресою як самий емоційний, ефективний і розважальний нейкед, досягає рівнів продуктивності і складності, яких раніше не торкалися. Він не тільки отримує у спадщину всі важливіші оновлення, введені з успіхом на початку 2013 року на моделях RSV4 Factory ABS і RSV4 R ABS, але й має, крім цього, нове сідло і новий стандарт підвісок (повністю регульованих), що збільшують комфорт на шосе. Змінюється також ергономіка на борту, завдяки появі нового бака ємністю, підвищеною до 18,5 літрів, і бокам, зробленим в таких формах, що дозволяють пілотові краще відчувати водіння на поворотах і при гальмуванні.
 • V4 65°
  ДВИГУН З УНІКАЛЬНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

  Tuono V4 R ABS – це технологічний орієнтир для проектувальників. Двигун V4 65°, дуже компактний, стиснутий як двоциліндровий і вставлений в ультра-компактну ходову – інженерне виконання, достойне італійського духу. З точки зору абсолютної продуктивності Tuono поступається трохи своїй сестричці RSV4, але в обмін на більшу плинність руху, що робить його більш приємним і задовольняючим при використанні на шосе і в парі. Для досягнення цього результату тюнінг, який було проведено на двигуні Aprilia V4, викликав різні модифікації: нова діаграма розподілу, фіксовані впускні колектори, на 20 мм довші, маховик вала двигуна з більшою інерцією для оптимізації регулярності ходу і загальної збалансованості; скорочені передачі на перших трьох швидкостях; режим максимальної потужності опустився до 11 500 обертів. Водій, завдяки трьом картам живлення, що регулюються прямо з керма, може міняти характер мотоцикла в будь-який момент, адаптуючи його до стилю водіння і до умов дорожнього покриття.
   
  • T-TRACK: ніяких компромісів. 170 кінських сил доступні на трасі при мінімальному відкритті газу.
  • S-SPORT: для розваги на шосе. Плавна подача живлення, але повна потужність – для розважального, але менш напруженого використання мотоцикла.
  • R-ROAD: можливість використання у будь-яких умовах. Плавна подача живлення і потужність, пом’якшена на 25% протягом всього часу використання мотоцикла. Більша придатність до вживання в будь-яких умовах. Навіть в місті або на мокрому асфальті.
   
  Aprilia Tuono V4 R ABS engine
 • Моноблочні супорти Brembo M432
  УЛЬТРАСУЧАСНА ХОДОВА

  Рама і маятник з полірованого алюмінію з зовнішністю в стилі racing пропонують ідеальну рівновагу поздовжньої і торсійної жорсткості, оптимальну збалансованість і динамічну ефективність, відмінну курсову стійкість і дають неперевершене відчуття від водіння.

  Новий адреналіновий нейкед Aprilia виходить оснащеним найкращими комплектуючими, доступними на ринку: нова система переднього гальма, в якій виділяються вишукані моноблочні супорти Brembo M432 з радіальним кріпленням, алюмінієві колеса з трьома спицями, полегшеними на 2 кг у порівнянні з колесами з п’ятьма спицями, нова перевернута передня вилка Sachs з штоками 43 мм, повністю регульована за технологією one-by-one, амортизатор Sachs з азотним баком Piggy Back, регульований за попереднім натягом пружини, стисненням та відбоєм, дозволяючи в такий засіб адаптувати налаштування до різних стилів водіння, маршрутів і навантаження, включаючи можливого пасажира! Довершують комплектацію двокомпонентні шини. Є цілих три типи, сертифіковані для заднього колеса: поряд з 190/55, розміром, що використовується як первинне обладнання, є можливість надягати також 200/55 або 190/50 для отримання завжди найкращих ходових показників, навіть на гоночній трасі.

   
  Aprilia Tuono V4 R ABS
 • aPRC
  МАКСИМУМ ЕФЕКТИВНОСТІ І ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

  В базовому оснащенні амортизатор керма і набор систем динамічного управління другого покоління aPRC, щоб допомогти пілотові у досягненні максимальної продуктивності при водінні. Сюди відносяться:
  Контроль тяги aTC, регульований за 8 рівнями, адаптований для використання на дорогах з самими консервативними режимами, але не втрачаючи гоночний дух у більш вільних ситуаціях;
  Система aWC, регульована за 3 рівнями, яка допомагає водієві зберегти контроль в екстремальних умовах їзди на задньому колесі і поступово опустити переднє колесо на землю, адаптуючи розподіл ваги Tuono V4;
  aQS дозволяє миттєво перемикати передачі, не вичавлюючи зчеплення і не перекриваючи газ
  Система aLC, регульована за 3 рівнями, для різкого старту з місця. Одночасне натискання двох кнопок на джойстику на лівій рукоятці керма призводить систему в дію, що підтверджується спеціальним повідомленням на дисплеї. Від цього моменту 170 кінських сил боліда, зробленого на фабриці в Ноале, готові запустити Tuono V4 R ABS на трасу як ракету, як тільки водій відпускає зчеплення.
   
  На Aprilia Tuono V4 R ABS система aPRC отримала подальший розвиток: зараз вона інтегрована ще краще з делікатною електронікою системи електронного дроселю Ride by Wire потужного двигуна V4 і адаптується до конкретних потреб любителів шосе і пілотів гоночних трас. Поведінка системи більш однорідна, гарантуючи високу підтримку на різких поворотах на високих швидкостях, не шкодячи тязі на виході з повільних поворотів. Крім системи aPRC другого покоління, модель Tuono V4 R оснащена в базовій комплектації найпередовішою системою ABS Multimap, системою проти блокування коліс, розробленою і розвинутою для забезпечення максимальної безпеки на шосе, але навіть найкращих показників на трасі.
   

  scopri di più!

 • Дизайн
  СУПЕРСПОРТИВНИЙ

  З зухвалою саморекламою двигуна V4 65°, обрамленого в елементи з полірованого алюмінію подвійної рами модель Tuono V4 – це нейкед, одягнений у строго необхідне. Додаткову дозу агресивності забезпечує вражаючий обтічник з двома фарами і світодіодною лампою. Від RSV4, моделі переможниці п’яти титулів чемпіонату світу World Superbike, Tuono V4 R ABS зберігає сімейні звужені форми хвоста, сідла, бака і боків – один з найкращих зразків мотоциклетного дизайну в стилі made in Italy останнього десятиріччя щодо співвідношення формальної краси та функціональності.

  Найбільш очевидна естетична модифікація Tuono V4 R ABS стосується нового паливного бака, який був змінений не тільки для того, щоб полегшити розміщення блоку управління ABS, але і збільшити автономність ходу і поліпшити ергономіку водія. Загальна місткість від 17 до 18,5 літрів, тоді як боки зроблені в таких формах, які збільшують відчування водія при гальмуванні і проходженні поворотів. Рішення напряму запозичені у Aprilia RSV4, що беруть участь в чемпіонаті світу Superbike.

  Дуже оригінальний дизайн сідла, яке має зручний розмір і форму, щоб адекватно розмістити навіть пасажира, в тій самий час гармонічно уписуючись в стиль бічних панелей і хвоста. Сівши в сідло і взявшись за біконічне широке кермо, можна побачити швидкий і інтуїтивний джойстик, який дозволяє миттєво налаштувати пакет електроніки динамічного управління другого покоління, розробленої Aprilia, щоб наблизитись ще більше до границь фізики водіння.