Технологія

aMP Встановлює зв'язок між мотоциклом і навколишнім світом

Мультимедійна платформа AMP (Aprilia Multimedia Platform) є інноваційним додатком, який довершує додатковий пристрій, встановлений на Aprilia Caponord. Ця програма з’єднує (бездротовим способом) ваш мобільний телефон з мотоциклом, роблячи його складним багатофункціональним бортовим комп'ютером, пов'язаним з Мережею.

Відображення більшої кількості параметрів

Сенсорний екран смартфону дозволяє відображати одночасно чотири параметри, обрані за бажанням у великому меню: спідометр, тахометр, миттєва потужність, миттєвий крутний момент, середня і миттєва витрата палива, рекомендована передача, поздовжнє прискорення і розширений бортовий комп'ютер – це лише деякі з доступних функцій .

Два варіанти відображення (аналогова або цифрова приладова панель) можна вибрати і змінити в будь-який час.

Миготіння віртуальної приладової панелі AMP попереджає вас про початок дії системи Aprilia Traction Control (ATC), і ви можете встановити зручне попередження про зміну швидкості двигуна, як вам подобається. Індикатор перемикання передач можна також вимкнути або налаштувати автоматично: таким чином, максимальне запропоноване число оборотів буде автоматично рахуватися від температури двигуна.

Крім того, завдяки системі aMP, ви можете записати дані ваших поїздок і повторно побачити їх на комп'ютері, аналізуючи пройдений маршрут разом з параметрами роботи автомобіля.

Більший спокій

Ввімкнення резервного індикатора aMP дасть вам вказівки щодо положення заправних станцій і приведе вас до бажаної станції, яку ви виберете на карті. Мотоцикл знаходить себе сам, коли ви виконуєте паркування в незнайомому місці, система AMP автоматично запам’ятає місце, в якому ви вимкнули автомобіль і нагадає вам, коли ви захочете.

Ексклюзивне програмне забезпечення

Завдяки синергічному використанню гіроскопів і інформації, що надходить від автомобіля, ваш смартфон перетворюється у витончений прилад для виміру кута на повороті, завдяки спеціально розробленим алгоритмам з досвіду Aprilia, отриманого на чемпіонатах World Superbike (доступно, починаючи з iPhone 4 і IPod Touch 4-го покоління). Система aMP буде поширена на багато інших моделей модельного ряду Aprilia: залишайтеся на зв'язку!