Технологія

aPRC - Aprilia Performance Ride Control

Система aPRC (Aprilia Performance Ride Control) є активним пакетом систем управління, який напряму походить від переможної технології чемпіонату світу Superbike, найповніша і вишукана з тих, що є зараз на ринку.

Це найпередовіша платформа управління динамікою, унікальна щодо ексклюзивних функцій самоналагодження і контролю підняття на заднє колесо (вілі-контроль), яка включає в себе: aTC (Aprilia Traction Control), aWC(Aprilia Wheelie Control), aLC (Aprilia Launch Control), aQS (Aprilia Quick Shift).

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ

aTC Aprilia Traction Control

Ексклюзивна система контролю тяги, розроблена і налагоджена компанією Aprilia, щоб досягнути максимального зчеплення з будь-якою дорожньою поверхнею, здатна надати водієві впевненості у водінні, підвищуючи водночас безпеку.

Два датчики швидкості дозволяють блоку управління визначити в будь-який момент швидкість обертання коліс, інформуючи електронний блок управління двигуном через сучасну комунікаційну систему CAN-bus. Коли швидкість обертання ведучого колеса перевищує швидкість переднього колеса, блок управління визначає пробуксовування заднього колеса і включається через вплив дроселя і випередження запалення, щоб обмежити крутний момент, що виробляє двигун, контролюючи втрату зчеплення з поверхнею.

8 рівнів контролю (3 для версії системи, не поєднаної з пакетом aPRC) регулюються в залежності від різних типів умов асфальтового покриття, щоб отримати максимальну продуктивність на треку або підвищену безпеку на шосе.


aTC - ДОКЛАДНІШЕ

aWC Aprilia Wheelie Control

Щоб повною мірою використовувати потенціал двигуна сучасного супербайка, не втрачаючи жодної «конячки», є бажанням багатьох пілотів. З системою AWC (Aprilia Wheelie Control) мотоцикл Aprilia здатний досягати надзвичайних результатів.

Завдяки ексклюзивному патенту Aprilia, система віллі-контролю AWC, здатна «зрозуміти», коли починається і закінчується підняття на задньому колесі, і діє відповідно, щоб обережно установити переднє колесо на землю

Керування підняттям на задньому колесі є плавним і м’яким, не буває різких ривків або несподіваних спуртів, але лише відмінне керування дроселем.

Система aWC приводиться в дію з передньої панелі і регулюється незалежно від інших приладів управління за трьома рівнями, відповідаючи найкращим чином на потреби водія.

aWC - ДОКЛАДНІШЕ

aQS Aprilia Quick Shift

Електронна коробка передач для надшвидкого перемикання передач не вимикаючи газ і не користаючись зчепленням. Ті, хто шукає максимальну віддачу в гонці не можуть дозволити собі втратити ані тисячної частки секунди навіть в, здавалося б, такій простій операції, як перемикання передач.

RSV4 APRC має в базовій комплектації систему електронного перемикання передач (Aprilia Quick Shift), яка, по-перше, знижує на нескінченно малий час випередження запалення, а потім плавно відновлює його, дозволяючи надшвидке перемикання не відключаючи газ і без використання зчеплення.

Система працює синхронно з новою коробкою передач і, обмежуючи зменшення обертів під час руху, і дозволяє поліпшити час на змаганнях.

Для оптимізації віддачі системи AQS, інженери Aprilia оптимізували час «зрізу» залежно від режиму, при якому відбувається зміна передачі.

aLC Aprilia Launch Control

Система допомоги на страті виключно для використання на треку, яка регулюється за 3 рівнями.

Відмінний старт – це більше ніж мрія всіх пілотів, тому що зробити гарний старт часто означає зробити половину «роботи» під час змагань. Але при вимкненні семафора керувати потужностями, як ті, що мають сучасні супербайки, зовсім не проста справа. Якщо тільки сам мотоцикл не вирішить стартувати, як найкраще використовуючи свої можливості.

Система aLC (Aprilia Launch Control) дозволяє стартувати відразу після вимкнення семафора, видаючи максимально можливу кількість «конячок» і допомагаючи пілотові на цьому критичному етапі змагань. Система aLC залишає пілоту тільки завдання відкрити максимально газ, відпустити зчеплення, як він зробив би зазвичай, і перемикати передачі.

Система aLC регулюється за трьома рівнями через меню на передній панелі і потім «заряджується» при вимкненому двигуні, натискаючи разом дві кнопки джойстика на лівій частині керма, що дозволяє пілотові здійснювати контроль тяги.

RbW Ride by Wide

Дросель електронного типу, плід найсучаснішої технології, що колись зберігалась лише для гоночних мотоциклів, який допомагає пілотові отримати максимальну продуктивність від мотоцикла.

Система RbW відмінно спілкується з електронним блоком управління двигуном, регулюючи найкращим способом потужність при кожній зміні діапазону обертів для досягнення водіння без ривків на низьких обертах, відмінної готовності на середніх і зразкового спурту на високих обертах.

Незаперечним достоїнством ефективного двигуна є також оптимізація витрати палива.